Bir insan neden travesti olur?bir insan neden travesti olur?

bir insan neden travesti olur?

bir insan neden travesti olur?

Güncellemeler:
soruyla iilgili cevapllar verin saat sabahın 5 inde tabi anca bu kadar dimi..

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• kimse kalkıpta sırf macera olsun diye travesti olmuyordur mutlak suretle bi hastalık olarak görüyorum çıkış yolu olmayan ikisinden birini seçeceği ya hayatı boyunca gizli kimliği ile takılıp dikkat çekmeyecek yada kendini hissettgi duygularla herşeyi karşısına alıp yaşayacak toplumda kimsenin hoşgörmedigi konuşmak yorum yapmak kolay yaşayanlara sormak lazım

0|1
    0|0
    • yanlız şöyle bir durum var bunlar 50 li yaşları devirince intihar ediyorlar...galiba hiç bir giderleri kalmıyor

• çok doğru bir tespit..on numara beş yıldız.

Kızlar Ne Diyor 5

• 4 kere okuduğumuzda daha ince bi mesaj mı çıkıyor?

0|1
    0|0
  • NEDEN İNSAN TRAVESTİ OLUR PEKİ NEDEN İNSAN KADIN VEYA ERKEK OLUR BUNUN AÇIKLAMASI BİLİNMEDİGİ GİBİ NEDEN BİYOLOJİK Bİ İNSANIN TRAVESTİ OLDUGUDA BİLİNEMEZ FARKLI RUH AYRI BEDENDE AYRICA HALA HASTA DİYER NİTELENDİREN CAHİL ZİHNİYETLER BİLE VAR YADA KÜFÜR EDEN DALGA GEÇEN GÜLE TRANSFOBİK İNSANLAR SİZE SESLENİYORUM ACABA BU TRANSFOBİNİZİN ALTINDA YAŞAYAMADIGINIZ EŞCİNSELLİK OLMASIN ÇÜNKİ HETEROSEXSÜEL İNSANLAR GENELDE RAKİP GÖRMİYECEGİ İÇİN ANORMAL TEPKİLER VERMİYOLAR ŞUNUDA BELİRTMEK İSTİYORUM BİYOLOJİK KADINLARA SESLENİYORUM TRANSLARI DIŞLAYAN KOCALARI ERKEK ARKADAŞLARI SEVGİLİLERİ NE KADAR ERKEK ACABA ANLAYANA

0|0
    0|0
  • kişilık bozukluğu ve gelişim aşamasındayken aiılenın kız erkek ayrımı bır cok etkenler

1|0
    0|0
  • Bir soruya 4 cevap verme hakkımız yok adaletsizlik bu:)

0|1
    0|0
  • hormon bozuklukları yüzünden

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• travestilerin çoğu orijinalinde gay zaten.. yahut crossdresser olanları da var.. zaten travesti olunca otomatik olarak bir crossdresser olma durumu da söz konusu.. yani zevk aldıkları cinselliğe sahip olurken para kazanmayı seçmiş olmalılar.. ancak tabii zevk alabiliyorlar mıdır bilmiyorum.. bir arkadaşım kadın seks işçisi idi erkeklerin performansıyla ilgili konuştuğumuzda ortalama 3-7dk arasında bir işlem olduğunu filan söylemişti.. penis boyutlarını da tatmin edici bulmuyormuş genelde.. falan filan.. yani belki travestiler de sadece para ihtiyacından yapıyorlardır bu işi..

0|1
    0|0
  • Böyle soruya böyle video link

0|2
    0|0
  • Nedenini bilmemde sanalda öyle bir arkadaşım var,Çok uzun zaman oldu arkadaşlığımız çok delikanlıdır...Adı Faruk / Gizem :)

1|0
    0|0
  • hormonlarla alakalı bişi

0|0
    0|0
  • canı sıkılmıştır olmuştur.

0|0
    0|0
  • Tır'lara vesti lazımdır onun üçün :P

0|0
    0|0
  • Hastamasınız :D:D...