Hamileliğin adet kanamasının gecikmesinden önceki belirtileri neler?

Hamileliğin adet kanamasının gecikmesinden önceki belirtileri neler?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• alt karında seyrime gibi hareketler, baş dönmesi, mide bulantısı, kokulara hassasiyet, normalden fazla uyumaya başlamak, duygusallaşmaya başlamak falan bildiğim.

0|0
    0|0
    • normalden çok uyuyor. mide bulantısı baş dönmesi ve diğerleri yok.

• @greeneyes o zaten alacağını aldı.

• olayı anladı. ben bildiğim herşeyi yazdım. adet kesilmesi öncesi sonrası. hepsini yazdım. o oradan anlayacağını anladı

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 hafta gecikirse bir ihtimaldir ama cinsel ilişkisi olan bir bayanın kanamalarında farklılık gösterir geciken kanamadan sonra sadece 1 2 damla kanama geldiyse eczanelerde satılan testlere bir bakın

1|0
    0|0
    • Öyle değil. Yani adet zamanı daha gelmeden önce ne belirtiler yaşar?

• vajina olduğundan daha ağır kokar ve kasıklarda ağrılar olur sanki mide bulantısı oluyor gibi mide kasılır

• Anladım teşekkür ederim.

• Canı ekşi şeyler çekebilir, domates, turşu vb. Göğüste şişkinlik, hassaslık. Mide bulantısı, baş dönmesi...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hamılelıgın ılk belırtısı adet gecıkmesıdır.. tahmınende 15 20 günlük olur.. gebelıgın oluşması ıcın gereken prosedürde takvım yanılmaz pek.. ondan once ogrenmenın tek yolu kan testıdır.. mıde bulantısı bas donmesı falan bunlar ancak fılmlerde olur.. 1 mm bıle olmayan zıgot bellı olmaz oyle kolayca:))

0|0
    0|0
  • ultrasonda çıkar

0|0
    0|0
  • Hayirdir bro kendinden şüphen mi var 😀

0|0
    0|0
  • dostum adet gecikmesinden önce belirtiyi gözle göremezsin. anca hormon testleriyle anlaşılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...