Ne tür erkeklerle sevişirsiniz ?

Merhabalar. Bakire olmadığınızı düşünelim. Ve sevgiliniz de yok.

Nasıl bir erkekle sevişirsiniz ?

Yakışıklı kaşlı biriyle mi ?

Yoksa esprili biriyle mi ?

Veya ağzı iyi laf yapan birisyle mi ?

Hep merak etmişimdir ağzı iyi laf yapan birisi her kızı yatağa atabilir mi diye ?

Güncellemeler:
Yanlis anlamayin sakin. Sadece bu bir erkek muhabbetidir. ''Agzin laf yaparsa dusuremeyecegin kiz yok'' derler. Bir erkegin gelip sizle tanisabilmesi tavlayabilmesi ikna edebilmesi ''agzi laf yaptigi icindir''. Simdiki sevgilinizle nasil tanistiginizi hatirlayin. Esprili neseli zeki oldugunu anlatabilmek de agzi laf yapmaktir.

Ama iste agzi laf yapmayan yakisikli fit vucutlu sessiz sakin bir erkegin hic mi sansi yoktur ?

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• varsayalım ki öyle. (olmaz da) ağzıyla sevişmicem. yakışıklı biriyle sevişirdim. kas olmasın. ama güçlü dursun.

2|1
    0|0
    • yoo sevgilimle öyle tanışmadık.

• evet öyle. ah şu önyargılar..

• Tamam buradayım..

Kızlar Ne Diyor 9

• sevdiğim erkekle,o nasıl derseniz.esprili , ağzı laf yapan , iyi bi fiziği olan tabii çok kaslı baklavalı falan değil normal , sessiz sakin de değil heryerde her şekilde eğlenebildiğim belki de toplum içinde hiç utanması olmayan rahat birisi.kasıntı değil yani.

1|0
    0|0
    • Murat Boz Murat Dalkilic falan canlandi aklimda sen boyle anlatinca

• kusurlu yönleri de vardır tabii de her insan sevdiği kişinin hep en iyi yönlerini görüyor :(

• öyle kızlarda vardır herhalde

0|1
    0|0
  • tenimin uydugu canımın çektiği beni itmeyen biriyle.

0|0
    0|1
  • agzi iyi lafyapan kazaniyo dogru

yakiskli oluyo soguk oluyo bulussanda olmuyo sevisme issi

ben iki kere ask oldum ikisine pesime cok düsen erkekti hayatim boyu

diyerleri ucunda teklif etti yok dedim oke dedi gittiler kazannamadilar ne gönlümü nede sevismeyi

0|0
    0|1
    • Agzı laf yaptıgı için yüzlerce kızla yatan tanıdıklarım var. Yahu hepsi de benden daha çelimsiz ve tipsiz. Nasıl oluyor bu iş ? Kızlar kanar mı cidden agzı laf yapanlara

• gurur etmeyecek kiz biraksa o yalvarcak

sevgilim benim ayagimi öptü af dilenirken

tabi yerine göre dövdügüde oldu sövdügüde

• Tercih meselesi tabii. 250 gr icin oyle seyler yapamiyorum ben :)

• Kaslı olsun ,mumkunse adonıs de olsun .Ağzı olmasa da olur .Sonucta dil susacak,vücutlar konusacak..

0|3
    0|1
    • Kas adonis kolay çalısılır. Ama çene cocukluktan gelen bir şey. Peki bir adam sırf kaslı diye gidip tanıstın mı ? Biraz çene de lazım sanki

• Gelip açılan erkek var 1 ay pesinde kosan erkek var.

• hem fit hemde esprili ve zeki olması daha hoş olmazmı...

• Bana göre bir erkeği çekici yapan şey,zekası ve ses tonudur.Çirkin bir erkeğe razıyım ama bön bir erkeğe asla

1|4
    0|0
  • bi kere bakire olmasam da ciddi düşünmediğim bi insanlar yatçak kadar kişiliksiz bi insan değilim sorunu kişiliksiz olsaydın diye aldılayıp cevap veriyorum yakışıklı kaslı tercih ederdim

0|2
    0|3
    • Kişilikle alakası yok

• teşekkür ederim :)

• Biriside eksi vermiş..O...u mu arıyosunuz ne. Gayet doğru yazmış.

• kaslı biriyle

0|1
    0|2
  • bana göre ask olmadigi süre kasi varmis, agzi iyi laf yapiyormus hepsi bos

ben sahsen asik olmadigim biriyle yakinlasamam, cok cok yakisikli olsa dahi

0|0
    1|0
    • Oyle erkekler var ki. Once saf ayagina yatip yakinlasan kendine asik eden isini gorunce de pacavra gibi kenara atan. Sen de biliyorsundur.

• vardir tabi haklisin, Allah karsilastirmasin saf temiz kizlari öyle erkeklerle

• Aynen dusmeyin tongaya sakin

Erkekler Ne Diyor 1

• zengin ve yakışıklı ol yeter

0|2
    2|0
Yükleniyor...