Nasıl mutsuzum nasıl bir erkek bakır olmuyor bir de utanmadan bakire arıyor nasıl adaletsizlik bu

bende bunu erkek arkadışıma soledim bakır olmayan kabullenemem die soğudum direk bakır olmadığını bilmiyodum geçmiş onda niye geçio da biz kızlarda adı geçmiş olmuyor benim de bakır erkek aramam normal değilmi ya kalmadımı be olamazmı ki absürd bişeymi istedim :/

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• lisedeki öğretmenimiz bize zina yapmanın yanlış olduğundan bahsederken bir örnek vermişti.

Adalet öyle bir tecelli ederki , sen eğer bir kıza arabanla evlenmeden önce kaportasına vurursan, evlendiğin insanında sana kaportası vuruk gelir.

bu benzetmeyi hiç unutmuyorum. Zati zinanın ne kadar haram ve günah olduğunu hepimiz biliyoruz ancak yapıp yapmamak bireylere kalmış.

bende bakirim ve sadece kadere ve adalete inandığım için değil günah boyutunuda düşünüyorum. Ayrıca bir kere yaparsam artık sonu gelmez kendini frenleyemezsin gibi geliyor. o yüzden uzak duruyorum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• bakir erkek araman çok doğal. bunda absürd bişey yok. ama kızların o yaparda biz yapamazmıyız mukayesesi yanlış. başkası ayıp yapıyor diye kendini ayıp şeylere layık görmek hoş değil. ama sen gayet normal isteklerin.

1|0
    0|0
  • Sadece daha önce ilişkisi var diye mi bu isyanın. Sen nefsine hakim olmuşsun o olamamış. Erdemli olmayı başarmıssın şimdi denizi geçip derede boğulma.

0|0
    0|0
    • bılmıyorum resmen muallakta kaldım bu adam gecmıste nefsıne hakım olamamıssa benleykende olamayabılır

• Öyle bir ihtimal var ve fazla tabi ama geçmişinde ilişkisi olmayan birininde sadık kalmama ihtimali hiç değil.

• ayrıl madem bakir erkek istion ancak şu arada moda oldu bu bakir erkek modası kızlar zengin kariyerli erkek isterdi benim zamanımda...

0|0
    0|0
  • İstediğin normal bir şey. Ortada bir adaletsizlik olduğu da kesin.

Ama benim anlayamadığım, hiç noktalama işareti kullanmadan cümleleri nasıl yazabiliyorsun ?

Zor olmuyor mu böyle ?

0|0
    0|0
    • dımı:)ben dırek desıfreyım zaten gızlıde sorsam hıc kullanamam:)

• Hakkin olan sey istemisin. Bakir erkek seninde hakkin.

1|0
    0|0
  • 21 yaşındayım bakirim anlıyacağın bayandan 0 satılık...

Şaka bi yana gerçekten sevdiğim kişiyle yapmak istiyorum bunu öbür türlü para verip afedersin ama Oro... yla yapmadan bi farkı kalmaz..

0|0
    0|0
  • ben bakir istemiyorum

0|0
    0|0
  • adalet şöyle bakire olan bakirle, bakir olmayan bakire olmayan biri ile evlenecek. allah diyor bunu. sen istesen de istemesen de herkesin kısmeti böyle olacak.

0|0
    0|0
  • Ruhun dişisi erkeği olmaz ama o*su namuslusu olur.

1|0
    0|0
  • Ben bakirim...

0|0
    0|0
  • Bu devirde öyle birini bulman cok zor bence...

0|0
    0|0
  • hiç sormaya sevgilim bakire değildi bende bakirdim beni istemedi terk etti beni :((:)

0|0
    0|0
  • turk toplumu böle

0|0
    0|0
  • Gel gel, hoşgeldin.

0|0
    0|0
  • bitane alıp büyütmen lazım şaka biyanada çok zor bişey nadir bulunan bişey kolay gelsin

0|0
    0|0
  • cok haklısın bakir erkek ne kadar azsa...bakire olmayan kızda o kadar azdır.

0|0
    0|0
  • sadece kendi açından neden değerlendiriyorsun bizim hormonal yapımız sizinkinden daha şiddetli ve kendimizi engellememiz mümkün değil cinsel konuda

0|0
    1|0
  • lan ben de bakireyim bakir kız istiyom o zman:D

0|0
    0|0
  • bakir erkek araman normal bulma ihtimalın varmı bence yok orasıda ayrı bi durum

0|0
    0|0
    • dogru onunda farkındayım

• bi tane vardı onuda ben aldım heheh :)))

• yani şöyle diyim 1500 kişilik erkek yurdunda 3 sene kaldım sadece 3 tane bakire erkek tanıdım ozamanda onlar 20 yaşında falandı şimdi 27 yaşlarındalar düşünemiyorum hayatım boyunca şuna bakire bildiğm 5 tane falan erkek var bu oran en az 1000 kişi içinde söyleyim bende bakir olmak isterdim ama tabiatıma yenildim pişmanım ama olan oldu daha da durmuyorum:)

• burda bu işler böyle

0|0
    0|0
  • Dinin insanlari en buyuk uyutma yontemi iste. KADER :D

Derler ki sen bakireysen dana da bakir biri cikar. Nah cikar. Bakire olmayan kizlar saf bakir erkeklerle evleniyor. Bakir olmayan ekekler de bakire bir kizla. Hani nerde kader adalet ? Yok.

0|0
    0|0
  • sevdigim kız başkasıyla ilişkiye girmişti,affetmemi istedi ve etmiştim.bu arada ki sevgiye baglı.ama şu an keşke etmeseydimde sürünseydi diyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• evet lanet olasıca bir düşünce

0|0
    1|0
  • epey bir var nesilleri bitmedi bitmezde tabi görmeden inanmam diyenlerdensen onu bilemeyecem

0|0
    0|0
  • tabiki de absürd değil sen bakireysen karşındaki de bakir olmasını isteyebilirsin bizimkilerin böyle düşünmesi tamamen erkektir her şeyi yapar bu yüce bi şey olarak görülür olması gereken senin düşüncen

0|0
    0|0
  • doğru diosun :):) öyle erkekler de war ben de öyle bulcan niyetim öle:D yanii:D

0|0
    0|0
  • D: yani bakir olması lazım , tecrübe vs. bahane önce sevdiğine saygı !

0|0
    0|0
  • allahıma çok şükür bu konuta hiç bi sıkıntım yok :)

0|1
    0|0
  • haklısın haklısın haklısın bence artık erkeler alışmalı bakır olmayan bayanlara... siz nasılsanız kızlarda oyle... ve alıştılarda eskısı gıbı aranmıo bakirelik artık

0|1
    0|0
  • sende biriyle beraber ol eşit olun sonra seni kabul ediyormu bak etmesse başkasını bul

1|1
    0|0
  • hayır sen bakireysen bakir erkek de senin hakkın , kararınızı verin ya öyle kabul edin ya da başkasını bulun

1|1
    0|0
Yükleniyor...