İlişki sonrası bekaret konuları

sevgilimle ilk 17 gün önce ilişkiye girdik 1.5 aylık bir ilişkimiz ve 1 yıllık bir flört geçmişimiz var.flört bu kadar uzayınca cinsellik için de aynı şekilde onu oyalamak istemedim ve ilişkiye girmeyi ilk ben istedim böyle birşey teklif etmemişti.benim ilk ilişkimdi ve kan gelmedi . bunun ardından bunun konusunu bana hiç açmadı 9 10 defa daha ılışkiye girdik bunun üzerinden. herhangi bir soğuma olduğunu düşünmüyorum ilişkiden önce nasılsa hala öyle davranışları yakın bana karşı davranışları. ama aklında soru işaretleri kalıyor müdür sizce ben ona bakireyim dememiştim bakire değilim de dememiştim, bunun üzerine bunun konunu açıp ben aslında bakireydim ilk ilişkim şenleydi gibi bir açıklama yapmalı mıyım kan gelmediği için buna inanır mı ?

ve ben bu duruma kendimi önceden hazırladığım için ilişki esnasında heyecan korku vs olmadı, daha önce yapmış gibiydim açıkçası sizce ınandırıcı olabilir miyim? yoksa bu şekilde de seviyor sonuçta onun da ilk ilişkisi ben değilim diye susmalı mıyım? yardım lütfen.teşekkürler şimdiden arkadaşlarr..

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir açıklama yapma. Aynen devam.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok rahat olduğun için ilk olmadığını düşünür..yada eşşek değilse icraat anında çok rahat anlar..nasıl anlar ? deme, açıklayamam...Ben çok rahat anlıyorum...gelirse senin giderse uğurlar olsun..lafını açarsa ilkim sensin dersin..İnanır inanmaz ona kalmış...Oraya takılma..

0|0
    0|0
    • ben anlamasını istemezse anlamamasını da sağlardım yani o kadar çok yol var ki.sahte kızlık zarı dahi.ama asla böyle bir şeyle sevgilimi kandırmam

• bi erkek zaten kızın tecrübeli olup olmadığını anında anlar. kendini belli ediyo illaki

• Peki ilki olman sence onun umrunda mı, eğer öyleyse söylemelisin.

0|0
    0|0
  • cillop gibi çocukmuş işte. daha neyin peşindesin. illa bişeyler arıcaksınız. zorla kaşınıyorsunuz

0|1
    0|0
    • fikirleri alayım dedim ben...

• seven insan kıskanır merak eder. sormaması sevgisini sorgulamana sebep olmalı ama konu bu değil. söyle tabi durumu

0|0
    0|0
  • konuyu hiç açma bence inanmayacaktır sana inanmış gibi yapacaktır sadece, onun için akışına bırakk derim ..

0|0
    0|0
  • kan gelmediği için inandıramazsın...

0|0
    0|0
  • 9-10 kere girdiyseniz ve cocuk sormadiysa umrunda degil demek ki bosver.

0|0
    0|0
  • onun gözünde sen artık sadece düzenli olarak sex yaptıgı birisin bi gelecek düşünme

0|0
    1|0
    • eğer 2-3 aylık bir geçmişimiz olsaydı ben de bunu düşünebilirdim..

ve genelde ben teklif ediyorum o sinemaya gitmeyi ,dışarı çıkmayı vs tercih ediyor.

• anlatamadım galiba erkek aklı biraz farklı çalışır kullanıp kullanıp şutluycaktır geçmiş olsun

• ayrıldığımız taktirde ki umarım böyle birşey olmaz,asla kullanıldığımı düşünmem.çünkü başlatan da bendim ki eminim yine bitiren de ben olurum.yobaz düşüncenizi kendinize saklayın,yine de yorum için tşekkürler...

• madem o kadar iyi tanıyosun neden acaba gelir mi diye şüphe ediyosun. ben olsam gelir. ben olsam bir gelecek düşünmem. o kadar açık ve net . ama o cocuk ben değil inşallah sandıgın gibi biridirde ortada dımdızlık kalmazsın umarım gönlünce olur her şey.

0|0
    0|0
  • bundan sonrakiler için ne dersin onu bilemem bu yaşta kendini kullandırtan kızlara yazık ondan sonrada yok şöyle yok böyle,bu çocuk senle evlenecekmi?nah evlenir

0|1
    0|0
    • Beni neden suçluyorsanız?

• Teklif eden benim ilişkiyi,eğer ben istemesem yapmayacağını da biliyorum.Herkesi kendiniz gibi sanmayın lütfen ben o insanı 3 yıldır tanıyorum 1 yıldır hergün konuşuyorum 1.5 aydır da hergün görüşüyorum.Tanırsınız insanları bu kadar sürede.Lütfen fikirlerinizi kendinize saklayın ve konuyu saptırmayın benim sorduğum sorumun dışında ayrıntılara girmeyin

• bekaret bazı erkekler için önemsiz olabilir ama evlendikten sonra yatarken acaba diye kafasına girdimi o zaman hayat biter ve acabalar hep olur,acaba kaç kişiyle yattı acaba nasıl yaptı acaba şu pozisyondamı yattı acaba aşıkmıydı:)yanlış anlama beni ama ben kızların o doğuştan gelen özelliklerini bu kadar kolay vermelerine karşıyım

Kızlar Ne Diyor 6

• Sucluluk psikolojisine kendini sokman yersiz olur

0|0
    0|0
  • Bakire olmadgini konusmysnz nasl bir ilk iliskiye girmektir ki bu yaa millet evlendignde aci olucqk mi veya daha farkli konulari merak eder paylasir erkek arkdsyla siz bu konuyu bastan konusmamakta hata yapmissiniz ve buyuk hatayi da sen yapmissin cnki cocugn bu konu umrunda olmaz. Olsaydi smdiye kdr olurdu.

0|0
    0|0
  • ilk olduğunu hissettirmemene şaştım doğrusu.

0|1
    0|0
  • pısman degıl mısın?

0|0
    1|0
  • söyle mutlaka

0|0
    0|0
  • ee canım niye demedin ki ilkimsin diyeydin keşke , olmadı dra gideydinizz

0|1
    0|0
    • o anda onu söylemeye cesaret edemedim bilemiyorum

• artık geç olmuş , kafasından geçmiştir , doğru jinekolağa gidin zarın esnek olduğu raporuınu al canım

Yükleniyor...