Vajinamla nasıl baş edicem?

vajinam aşırı kıllı geçen sene jiletle aldıktan sonra çok gürleşti bide sert ve çok çıktı almayada korkuyorum bide çok akıntım geliyor saat başı altımdan tiskinir oldum nasıl bakım yapıcam bilmiyorum

0|1
9|35

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• akıntı normal. keskin kokulu veya yeşilimsi olmadığı sürece.. ( sanırım kalın beyaz akıntılarda sıkıntılıydı emin değilim ama) onun dışında çok akıntı bir sorun değil.

kıl konsuuna gelince. jilet artttırır gürleştirir güçlendirir. hiç sürme. ya bırak uzasın ya da en iyisi lazer epilasyon. param olsa anında tüm vücur gidecem.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Vajinadaki kıllardan kesin olarak kurtulmak için lazer ağda yaptırmalısın. Birkaç seanstan sonra gerçekten faydasını görürsün. Geçici çözümlerden ise tüy dökücü kremi deneyebilirsin gerçi onlarda jiletle almış gibi sertleştirir ama zaten bu saatten sonra lazer hariç azalmaz. Gürleşmiş bir kere

0|0
    0|0
  • Ağda kesin çözüm ya da tüy dökücü

0|0
    0|0
  • ağda yapmaya alış daha geç çıkar akıntı için sık sık tuvalete git bol suyla yıka akıntının sebebini öğrenmek için doktora git

0|0
    0|0
  • Cakmakla yak, tavuk ütüler gibi ütüle😎

1|1
    1|0
  • Akıntı konusunda fikrim yok, ama vajinada belli oranda ve etrafı toparlanmış tüy benim için fena halde tahrik nedenidir :)

0|0
    0|0
  • Kaşıntı varsa mantar, yoksa ayaklarını usutmusun ya da en konusu frengisin. Kıllar için ilk aşamada kuaföre git sonra kendin ağda yap yoksa odun gibi olur

0|0
    0|0
  • Seni bir doktora götürelim

0|0
    0|0
  • o kıllarla nasıl geziyorsun. kız dediğin temiz bakımlı olur her an temiz ol devamlı ağda bişeyler yap işte bida seni böyle görmek istemiyorum.

0|0
    0|0
  • tüy dökücü kullan ya da lazerle aldır hepsini. yoksa dediğin gibi her jiletle kestiğinde dahada gürleşiyor sa zamanla dahada gürleşir ve ilerde kaptan mağara kadını olursun :)

0|0
    0|0
  • once makasla boylarını bıraz kısalt kılların uzun olması seni uyarıyor ve akıntın oluyor oyuzden paketi aldırmaya git birdaha da jilet vurma

0|0
    0|0
  • mecbur agdaya alisacaksin cok acitiyor ama baska cozumu yok

0|0
    0|0
  • çözümü belli kuzum :) üzülme kıyamam ben sana :)

0|0
    0|0
  • makasla fazlasını kes ada yap olmuyormu

0|0
    0|0
  • Epilasyon yaptır

0|0
    0|0
  • Lazere git olmadi dermatolog oyle vajinadami olurmus killi killi iyyyyyyyyyyyyy

1|0
    1|0
  • Tek tek yolucam

0|0
    0|0
  • hayali bile kötü kusucam arkadaş..

0|0
    0|0
  • Cakmak la yaksana kanka

0|0
    1|0
  • ağdaya git

0|0
    0|0
  • Lazere git.

0|0
    0|0
  • Lazere git ya da cimbizla al

0|0
    0|0
  • Epilasyon şart

0|0
    0|0
  • Bii sen bilmiyon ama hepimiz biliyoz ne yapılacagıni :)

0|0
    0|0
  • alma sende öyle kalsın bırak

0|0
    0|0
  • Epilasyon... oda yoksa ağda... akıntı için jinekolog...

0|0
    0|0
  • lazer ile kıllardan kurtulabilirsin

0|0
    0|0
  • Kolonya dök yak tertemiz miss 😉😂😂

0|0
    1|0
  • Benim sakallar pek çıkmıyor seninkine surtsek ise yarar mı acaba

0|0
    3|1
  • lazer epilasyon

0|0
    0|0
  • ağda kullananlar pişmn zevk alamıyorlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 8

• Enfeksiyon kapmışsın haberin yok doktora git bir an önce
    Ve ağda yaptır her ay

0|0
    0|0
  • Kuaföre git jiletle aldıgın icin hemen kök gelmez seans seans gitcen kalınlasan kıl kökü gider ve akıtıyıda bol bol su iç iç çamasırı günlük değiştir günlük ped kullan kirlendiği an değiştir her tuvalet bitişinde yıka kendini ardından peceteyle kurut ıslak bırakma kendini

0|0
    0|0
  • ağda yapmalısın

0|1
    0|0
  • Eldiven en iyisi ^^

0|1
    0|0
  • uyuşturucu spreyler var ya futbolcuların da dizine falan sıkıyorlar sakatlık durumunda onu sıkıp ağda yap

0|0
    0|0
  • Tüy dökücü krem kullan

0|1
    0|0
  • Agda veya lazer ile cozum bulmayi dene

0|1
    0|0
  • Ah çok kötü birseydir benim nerdeyse yok bile olanda sarı olduğu için hiç belli olmuyor :D çözüm belli epilasyon.

0|3
    1|0
Yükleniyor...