Evlenip de zarı patlamayan?

birini hiç tanıdınız mı? Bu zar neden patlamaz, bilgisi olan veya bişeyler duyan var mı?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Tam bilmiyorum ama bazı kızların zarı esnek ve geride olurmuş, onun için kizligi bozulmamış diye duymuştum ama bir google'dan yaz bak ben ordan okumustum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• esnek ise patlamaz. eşiminki öyleydi. hatta korktuk ciddi birşeymi var diye jinekolog söyledi zar esnek doğumda yırtılacak. herneyse ilk çocuğumuzdan sonra yırtıldı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Esnektir. bu kadar net. dogumda yirtilan bile olurmus. ya da sert bir iliski sonrasi ama hardcore

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tanımadım tabi kimse gelip zarım patlamadı biliyomusun demez..

Ama tığta böyle bişey var, doğuma kadar zarı yırtılmayanlar var. Nedeni ise esnek zar yapısından kaynaklanıyor. Genelde ırsi oluyormuş..

0|1
    0|0
  • Himen cok farkli turleri olan birsey.. Bazisinda hic yoktur! bazisinda cok esnektir.. bazisi cok incedir bazisi cok kalin.. isin uzmani doktordan baskasi bilemez.. guvenmediginiz insanla zaten beraber olmamalisiniz

0|1
    0|0
  • tanıdığım bir kız zarını uzaktan kumandayla patlatmış... :) şaka bir yana bazı kadınların zarı doğuştan esnek oluyor ve cinsel ilişki sırasında esnekliğinden kaynaklı kanama olmuyor. Nadir rastlanıyor bu olaya bildiğim kadarıyla

0|1
    0|0
Yükleniyor...