Kızlar, Merhaba, aranızda daha önce kürtaj geçirmiş olan var mı?

Konuyla ilgili deneyimlerini aktarabilecek biri ya da birilerine ihtiyacım var, tedirginim, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Özel merkez mi devlet hastanesi mi? Ücretler ne kadar? Nelere dikkat etmem lazım vesaire

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• ben geçirmedim ama teyzem geçirdi düşük hapları var ama onları sakın kullanma bir arkadaşım kullandı sabaha kadar sancılandı ve yinede içinde parça kalmış zaten şu sıralar yasak olduğu için özele gitsen daha iyi ortalama 1000 tl civarı devlette de 400 galiba ama yinede iyice düşün sonuçta bir canı öldüreceksin

0|0
    0|0
    • Hap güvenli değil evet, zaten bizim ülkemizde merdiven altı satılıyormuş ancak. Para da sorun malesef, devlet düşünüyorum o yüzden ama güvenemşyorum da devlet hastanesine. Öğrenciyim ve bu normalde asla yapmayacağım bir dikkatsizlik ama alkol aldığımız bir gece farketmedim sanırım içime boşaldığını. Farkında olsam ertesi gün hapı alır çözerdim sorunu. Şu an için ailem bilmiyor ama söz konusu olan sağlığım, mecbur kalırsam ve özelde yaptırmam daha doğru olacaksa söyleyip yardım isteyeceğim

• Altina yatip bec. rttigin adama sorsana. Yaparken bizemi sordun

0|0
    0|0
    • Pardon hanımefendi hangi hakla benim yaşam tarzım hakkında eleştiride bulunup üstüne üstelik kadın bedenini aşağılayıcı ataerkil bir argo fiil kullanarak bana hakaret ettiğinizi öğrenebilir miyim? Umarım bu kabalığınızı ve çağdışı saldırgan tavrınızı mazur görebileceğim bir maruzatınız vardır zira aksi takdirde sizden şikayetçi olma gibi bir hakkım var biliyırsunuz

Yükleniyor...