Bu nedir allasennnn :)

Sevgilimle 1 yıllık güzel bir ilişkimiz var ..Yakınlaşmamızda öpüşme boyutunda sadece..Cinsellik hakkında konuşmuyoruzzz ..Bunları söylememin nedeni erkkek arkadaşımla uzak şeirlerdeyiz ve nette görüntülü konuşurken benim ayağa kalkmamı istiyor .Napıcna ayak kalksam ne olucak aşkım diyorum ,ne olur aşkım boyu posunu görüym diyor..Şort giyiyorum desem tm diyor .Hani açık giyiyorum da istese neyse ama eşortman desm ne olur diye tutturuyorr..Ne bu cinsellik mi yoksaaa ? Henüz ondan mantıklı cevap alamdım ..Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum..

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla iyi dedin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ya bu nasıl bir sevgililiktir anlamadım neyin kafasındasınız siz bu saçma sapan hareketlerde neyin nesi

0|0
    0|0
    • nasıl bir sevgililk derken

• segili ile konuşulur bakışılır çiçek alınır koklaşılır öpüşülür yiyişilir vs. webcamda ayağa kalk gez dolaş dön ne ya

• Sevgiliyle konuştuk bakıştık vs yaşandı ancak gel gör ki üni. okuyoruzzz. Şartlar böyle,sırf bu yüzden ilşkimi bitiricek değilim dimi...

• herif kudurmuş.

1|0
    0|0
    • ciddi misin ya ,cinsellik mi acaba

• :) sizin görüşmeniz lazım. fiziğinin kötü olmasından korkuyor olabilir...

0|0
    0|0
    • Daha 2 hafta önce yanyanaydık ,2 haftada kilo alıcak değilim ya :)

• oouu ben yanlış anlamışım soruyu pardon :) öpüşebildiğinze göre daha görüşmüş olmalısınız tabiiki :D ben hiç görüşmediniz sandım :D

• onun niyeti belliymiş dikkat et seni kameraya çekmesin sonra nette yayınlanır rezil olursun

0|0
    0|0
  • Çocuğun boyunu posunu görünce ereksiyon olacak kadar abazan olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Erkeklerin mastürbasyon yapması için kalçaların yeterli olgunluktaysa yeterlidir.

0|0
    0|0
  • Ben yabancı bırı ıle tanımadıgım konuşurken bende bır uzaklaş komple gorıyım senı dedım belkı oda artık ozluyor da senı tam olarakmı gormek ıstıyor bende anlamadım ama %60 cinsellik yada senı arzulama %40 ı da sen doldur ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mesafeler kafa yapmış

0|0
    0|1
Yükleniyor...