Prezervatif taktıktan sonra iz oluyor

prezervatif taktıktan sonra ağzı dar geldiği için penisimde kırmızı iz oluyor sizede oluyormu penisimin kalınlığı 5cm cetvelle ölçtüm fazlamı kalın yoksa normalmi

Güncellemeler:
mezurayı bulup onunla ölçtüm 16cm

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• kalınmış ha

0|2
    0|0
    • kalın seviyorsun he

• teşekkür ederim :)

• rica ederim kendimi p*rno yıldızları gibi hissettim

Kızlar Ne Diyor 2

• Tek kalıp mı prezervatifler? :) Büyüğü yoksa mecbur sıkacak artık.

0|0
    0|0
  • takma ya et ete değecek ! bayan içinde zevkli olmuyor onunla ben sevmiyorum

0|1
    1|0
    • demi yani nedir o gıcır gıcır . lastik le ilşiki gibi . :)) şöyleki corap üstünden başagı okşamak ne sen bişe hisedersin okşayan olarak nede karşındaki okşanılan olarak . onun gibi birşey :)

Erkekler Ne Diyor 11

• penis normal olarak bileginin 3de 2 si kadar sa normal bilek kadar sa kalın. ölcüden düşükse ince :)) cold sıkacak ki...vajin içinde kalmasın .. akıllı! içindekiler dışarı cıkmasın . ve birde sertleşmeyi daha uzun tutar sıktıgından kanı geri salmaz . . rahat ol bol cold lu günler :)))

0|1
    0|0
  • prezervatif' i hiç sevmiyorum.. hiç bir güc onu bana takdıramaz.. lanet olsun !

0|1
    1|0
  • metraj işleri ne kadar çok burada. mübarek hakediş raporu hazırlar gibi. birader yani prezervatiften girip penise dönüş yaptığın belli. takma ölçülerinde sorun yoktur.

0|1
    1|0
  • normal aga normal

0|1
    0|0
  • cetvelle kalınlık nasıl ölçülüyor ya :D

0|0
    0|0
    • penisimi iki parmağımın arasına aldım kumpas gibi cetvelle parmaklarımın arasını ölçtüm

• benimki 2 parmağı geçiyo zaten

• mesura ile ölç çevresini cetvelle bi sonuç alamazsın

• hacım cetvelle belli olmaz ölçüsü

0|0
    0|0
    • herif çelik metre ile ölçmüş :)

hayal ettigi ölçü :)) kediye soksa miyav demez burada p*rno yıldızı sanmış D

• onun üzerinde denemek lazım

• :D hacım tm ya büyütmeyin

• İz değilde bazen can acıtır o sıkma :) Büyün al hacı sorun olmaz ama en iyisi hiç takmamak.

0|0
    1|0
  • ozaman 16 yı 3.141 e böl çıkar kalınlıgı hcı :D

0|0
    0|0
  • dostum 5 cm olduğuna eminmisin mezura bul sar öğle ölç

0|0
    0|0
  • 5 cm dediğin nasıl oluyor tam anlamadım .çevresini mezura ile ölç onu söyle.bence prezervatif kullanma.

0|0
    1|0
  • he muşambayı yapmışssın he prezervatifle ilişkiye girmişssin hiçbir şekilde zevk vermiyor

@ @ e değicek aga

0|1
    1|0
Yükleniyor...