10 cm penis sizce yeterlimi?

anket yapıyorum arkadaşlar 10 cm penis sevişmek için yeterli mi değil mi?

• evet yeterli
    24% (5)43% (25)38% (30)Oy Ver
  • hayır yeterli değil
    76% (16)57% (33)62% (49)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum ama metreye baktim, kisa gibi la

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• erken bosalma yoksa sorun olacagını zannetmem asıl problem erken boşalma sertleşme vajinanın darlığı vs. diğer etmenlerin ilişkiyi etki etmesi daha yüksek ihtimal

0|1
    0|0
  • Yeterli degil

0|0
    0|1
  • bence yeterli elbette zevkten dort kose etmez ama hic yoktan iyidir penistir iste

0|1
    0|0
  • O biraz da partnerine bağlı.

0|1
    0|0
    • çok ya, rak yemiş kadın begenmeye bilir vajina esnediğinden dolayı

• ya kardaşım doğru söylüyorsun da kızlar bunu koz olarak kulanıyor resmen bir de burada bir kaç tane abaza çıkıp demiyor mu benim penisim 20 25 cm bu enayiler de inanıyor kardeşim sana soruyorum bir kız bırak 25 cm yi geçtim 20 cm yi alabilir mi bence alamaz?

• Bunu koz olarak kullanan bir kadınla işin olmasın güzel kardeşim. Ne olacak ki yani ay çükün çok ufak diyen bir kızdan kadın mı olur eş mi olur sevgili mi olur. Onlar bir kaç sene bekler en sonunda 8kat göbekli yaşlı bir herifle evlenip bombok bir cinsellik aşk ve ilişki yaşarlar. Sen bak dalgana 10 cm olsun senin olsun.

• Kızların ağzına da çok totosuna da eheheh 😎

0|1
    0|0
  • 10 cm mi :D benmkinin yarısı sen onu kes çöpe at kardeşim

0|0
    0|1
    • önemli olan işlevi kocum 20 cm ne la * hiç bir kadın onu içine alamaz vajina en fazla 16 cm esner dahası yok :D

• la bir uzxa * o bamyanıda kes at bir işe yaramaz 10 cm pipin var ne parmakla tutulur ne gözle görülür gundi

• kıyamam kelime darağacı da küçükmüş :D çevirde gotune sok çok büyükse 10 cm penisle ben tatmin edemeyim kadın görmedim

• Haydar hoca efendileri 10 cm yeterli oldgunu soyluyor

0|1
    0|0
    • haydar hoca 8 cm de yeterli diyor :D

• Demekki sorun haydosda onunki kis heralde yarasi olan gocunur misali

• Bana yetmez hoca, benim ki 45 cm..

0|0
    0|0
    • benim ki de yüz :D :D

• köprü yapıyorum :D

• kızları üstüne çıkartıp gezdiriyorum fatih köprüsü gibi :D :D

• Değil

0|0
    0|0
  • 8 cm türk kızına falza bile aga zaten sanırım kolro plastları bile yok yani tek hücreli böyle koloni olup bu şekli almışlar :P 10 cm 2 cm kes at aga fazla bizimkilere görünce öyle bilirler eh yani sonuçta 25-28 yıl vajina denen onlar bakımından gereksiz şey kullanılmıyınca aniden tepkime olursa hani mazallah 8) bence kızlarda cinsel organ 20 yaşında çıkmalı zate kullanmıyolar birde dünyanın kanaklarını tüketmesinler.
    http://i.hizliresim.com/o9Ey2Q.gif

0|0
    0|0
  • Ufak bence en ideali 14-18 cm arası

0|0
    0|0
Yükleniyor...