Kız arkadaşım ertesi gün hapı kullanmak istemiyor. Kullananlar yan etkilerini söyleyebilir mi?

Kız arkadasım ile yüzeysel bir cinsel ilişki yaşadık. İçine girmedim doğal olarak ve üzerine boşaldım. Temizlemek için baktığımızda vajina üstünde epey sperm vardı ve sadece peçete ile temizledik. Bu durumda hamile kalma ihtimali varmış ve epey kuruntu yaptım.

İlişki dün gerçekleştiği için ertesi gün hapı kullanma şansı var fakat kullanmaktan korkuyor. Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bencede kullanmasin. Yan etkileri çok fazla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Herhangi bir yan etkisi vs. yok. Gönül rahatlığı ile kullanabilir. Sadece bir ay içerisinde sürekli sürekli kullanmak iyi değil.

Onun haricinde bir kaç yan etkisi var ama çok nadir görülen şeyler onlar. Hiç kendisini korkutmasın.

Mutlaka prospektüsü dikkatlice okuyun. Uyarıları göz önünde bulundurun.

1|0
    0|0
  • Bence kullanmazsa daha korkunç şeyler olabilir :)
    Az mantık
    Zaten ertesi gün hapı bu gibi durumlar için var

0|0
    0|0
  • Hormonları dengesizleştiriyor. İnternette detaylı bilgi var. Daha kolay bir korunma yöntemi varken neden diye sormadan da edemiyorum...

0|0
    0|0
  • Mecbur kalınan durumlar dışında kesinlikle kullanılmamalı. Niye prezervatif kullanmazsınız anlamıyorum ki. Neyse anlattığın şekilde hamile kalması çok düşük ihtimal diye tahmin ediyorum, ama işi şansa bırakmak da çok riskli.

0|0
    0|0
  • Bende kullanmistim bir kez ve hic yan etkisini görmedim ya da farketmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O kadar kolay değil o hamile kalma işi, öyle biraz zor hamile kalır.

Öyle çok da bir yan etkisi yok o tür hapların, en azından allerji gibi bir durum yoksa.

0|0
    0|0
  • hacı o ertesi gün hapı bildiğin hormon bombardımanı metabolizmanın içine ediyor
    şöyle düşün bir sene içinde iki taneden fazla hap kullanamıyorsun o derece yıpratıyor vücudu

0|0
    0|0
Yükleniyor...