Kızlar yardım ....

hiçbir erkekle olmadım ama bakire değilim bir rahatsızlık yüzünden bekaretimi kaybettim. tatmin için vibratör almayı düşünüyorum. uygun birşey bulamadım. 19 cm boy 3,5 cm çaplı birşey çok aşırımı olur? öyle birşey buldum

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun, kendine eziyet etmek için almıyorsan onu alma.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• iyice dibine kadar sokmazsan sorun yok. zaten sokamazsın canın yanar. ucu rahime gelir dayanır ağrı yapar. alabildiğin kadarı sokarsın

0|0
    0|0
  • hiç bir erkekle birlikte olmadım ama bakire değilim diyorsun. ilerde bir gün evleneceğin adama kızlığını nasıl kaybettiğini öyle yada böyle açıklarsında bollaştığını nasıl açıklayacaksın

0|0
    0|0
  • 19 cm mi? İlkkez içine bir şey sokacaksın ve 19 cmden başlayacaksın. Niye bu eziyeti ediyorsun kendine 10-15 cm arası ideal. Sonra kasık ağrısı felan yapar. Çok fazla tavsiye etmem canlısının yerini tutmaz sonuçta dokunmak hissetmek öpüşmek seksin en önemli kısmını oluşturu.

0|0
    0|0
  • Sevgili bul daha ucuz daha ateşli daha gerçek

0|0
    0|0
  • 19 Cm babaannenden mi yadigar :D

0|0
    0|0
  • devamlı kullanımda vajınan genısleme yapar erkehın penısı kucukse zevk alamıya bılırsın

0|0
    0|0
  • www.sihirlidokunuslar.com.tr/ burdan yardım alabilirsin...online yardım yeri var..

0|0
    0|0
  • durum vahim hmmm

0|0
    0|0
  • Olmaz olmaz :D

0|0
    0|0
  • en güzeli sevgili yap kendinme ya

0|0
    0|0
  • Onu kullandığın zaman vajina kasların o boyutlarda penise sahip biriyle uzun zaman birlikte olmuşcasına esneyecek ve o zaman gerçekten bekaretini kaybetmiş olacaksın. Bekaret sadece zar demek değil.

0|0
    0|0
  • küçük al zevk azaldıkça büyüklüğü arttırırsın bide titreşimli al :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• daha küçük al bence.çünkü evlenirse ve kocanınki daha küçük olursa zevk almazsın.

0|0
    0|0
  • sen erkek değilsen ! nyse !

0|0
    1|0
  • biraz daha küçük al..

0|0
    0|0
  • kafayı yedin heralde 19cm ile yaparsan kasıklarının ağrısından duramasın maksimum 15cm bide titriyor o kesinlikle 10 - 15 cm arası al 19 alırsan kullanamasın söyleyim

0|0
    0|0
  • Biraz büyük evet canın yanabilir ilk kez deniyeceksin sonuçta

bide diktir bence yani sonuçta gerçekten bakiresin ileride sevdiğin erkek sorun çıkarabilir malesef hala önemli böyle şeyler ülkemizde

1|0
    0|0
    • onu bende düşündüm ama pek mantıklı gelmedi sana ulaşmanın bi yolu varmı

• Pardon düzellttim şimdi atabilirsin

• malesefmi olaya bak la.

• büyüklüğü iyi...

1|0
    2|0
    • yuhya bizimki pipi kaldı ya

• yani aslında biraz büyük ama daha çok zevk verir ondan diyorum yoksa emmek için küçük iyidir..

Yükleniyor...