Vajinadan hava kacmasi hakkinda yardimci olun lutfen?

Arkadslar cogu hemcinsimde oluyormş bu fakat kafama takilan kisim hava kaciran vajinada zar olamazmi? Penis veya cisim girmedigi icin bir kazami olduki diye soru isareti kaldi. Bakirelerde vajinadan hava kacirma olabilirmi? şu an olmuyor fakat sıklastigi oluyordu.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Vajina içerisine biriken hava geri atılıyor. Bakire olup olmamakla alakası yok bunun. Oturup kalkarken de vajina içerisine hava dolar ve bu havanın da geri çıkması gerekir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende bakireyim bende de oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Eşimle ilişkiye girerken sık karşılaşıyoruz pozisyon durumuna göre ama bakireler için geerçekten bilgim yok

1|0
    0|0
    • İliskiye girerken rahatsiz ediyormu sizi? Tesekkurler bu arada

• Kadin olmak cok zor :)

• Şahsen eşimde bu durumdan utanıyor ama bana göre utanılacak bir durum değil ki. Sonuçta hava dolmasını istemiyorum ama o pozisyonda ben ilişkiye giriyorum ve bunun olacağını da biliyorum eşimi de telkin teskin ediyorum sıkıntı duyma bunda bir şey yok diye. Sizde ilişkiye girerken mi oluyor?

• ortası delik o zarın zaten

1|0
    0|0
  • vajinanın penceresini kapat hava almasın

0|0
    0|0
  • şunlardan uygun olanı seç :)

http://i.hizliresim.com/1rMVdY.jpg

0|0
    0|0
  • bence iç çekiyor ah ediyor vajina :dsafasd

0|0
    0|0
  • hymen yani toplumun değişiyle zar'ın tipleri vardır. bir kısmı tamamen kapalı olurken bir kısmının üzerinde delikler vardır.

0|0
    0|0
  • Evet olur hava o zaten ama erkeği geri itiyor maalesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• olabilir rahat ol

0|0
    0|0
  • Bebeğim normal bu bende de oluyor bakireyim de. Zaten kızlık zarinin ortası delik adet kanı oradan geliyor sen telaş yapma bazen çok sert bir şekilde hava çıktığı bile oluyor korkma sakın normal seyler bunlar spor yaparsan bu durum azalıyor haberin olsun kuzum takma kafana yalnız değilsin 😊

2|0
    0|0
    • Ya sen nasil tatli biseysin. Cok rahatladim tesekkur ederim vakit ayirdigin icin :)

• Evet cok cok takmistim zarim mi zarar gorduki diye :( bakirelerde olmaz demislerdi ama senin dedigin gibi adet deligi var. ilk defa bu sitede bukadar ilgili anlayisli insanla karsilastim :$ hayatinda senin gibi tapistatli olsun fistikimm :-*

• Çok teşekkür ederim tatlım senin de öyle olsun 😘😘😘😘😘😘😘😘

• Bende de oluyor hatta osuruk gibi çıkıyor vajinadan 😅😅

1|0
    0|0
    • Nasıl ya nasıl hava çıkıyor

• İnsan icinde olsa bide osuruk gibi tutma luksumuz olmadigindan rezil olurduk :D :D

• yok o olmaz zaten akıllı onlar ablası :D

Yükleniyor...