Birisi bana yardım etsin bilgisi olan lütfen!

sorum şu ben evli bi bayanım yeni evli değilim ama bu zamana kadar hiç orgazm olmadım doğrusu bilmiyodum orgazmın nasıl olduğunu sevişirken biraz zevk alıyorum onu orgazm sanardım ama araştırdım masturbasyon yapan bile varmış onuda burdan öğrendim gerçekten hiç yapmadım daha önce denedim şimdide bir kaç kez hiç zevk almadım bıraktım ama p*rno izlerken bi kaç kez olur gibi oldu sadece oda kendime dokunmadan ne yapmalıyım bende bu zevki yaşamak istiyorum eşimle vajinal orgazm olmak istiyorum ama erken boşalıyo kadınların boşalma gibi bir şeyi yok saçmalama diyo banada. :)

0|0
417

En İyi Erkek Görüşü

• evet sizin gibi evli olupda gercekden organzmın ne oldugunu bilmeyen ve senelerce yaşamayan kadınlar var . sanırım eşiniz siz uyarılmadan . işini görüyor ve de çabuk boşlan bir tip herhelde bu durumda . sizin işiniz oldukça zor . ilikşkiden önce sizi biraz ön sevişme ile hazırlaması lazım . nasıl gelişirse artık sizin duygularınıza göre . ondan sonra ilşkiye girmesini söyleyin .kadının organz olması cok önemli . ve hatat kadının önce ruhu organz olmalı ondan sonra bedeni organzm olur . bu sözde neyi anlatmek istedigimi anlatabilmişimdir ..

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Sanırım eşin seni avutuyor, her canlı orgazm olabilir. Sen bunu öğrenirsen o zor durumda kalacağından korkuyor, yada bu konuda cahil diyeceğim ama sanmıyorum.

Kusura bakma ama kadının orgazm olduğunu bilmeyen mi var, hemde bu kadar teknoloji ve internet çağında. Şahsen ben eşinin bilmediğine inanmıyorum, seninde bu kadar saf kaldığına inanamıyorum. Resmen seni ayakta uyutmuş diye bilirim.

1|0
    0|0
  • eh hayatın da kadın tatmin edememiş ondan bilmiyor demektir. tam iş bitmeye yakın bırak onu ne demek istediğini anlayacaktır. hemde bu süre kazandırır sana çünkü yarıda bırakınca tekrar başa döner erkek.

2|0
    0|0
  • bu yolla sex hayatınız düzelmez bence en medeni yol uzman doktor yardımı almalısınız

2|0
    0|0
  • :) komik gerçekten, kadınlarda boşalır bilmiyo demekki eşin... Sana şunu söyleyim; bazen kadınlar eşlerine karşı ten uyumu hissetmezler, yani nasıl desem, arzulayarak ve tamamen kendini ona vererek sevişmezler, buda orgazm olamama ve hatta zevk almadan robot gibi ilişkiye girme durumlarına sebep olabilir..

0|0
    0|0
  • Esinle konus fantazilerini anlat saahsen esimin durumunu ve arzuulsrini orenmek cok hosuma gider

1|0
    0|0
  • :) kac yasındasınız

1|0
    0|0
    • ben 28 eşim 38

• 10 yas ciddi bir yas hmmm dediğiniz şekildeyse eşiniz erken boşalıyor ve sizi yeterince tatmin edemiyor bunu uzatmak için ön sevişmenin süresini oldukca uzatın

• asıl o saçmalamış nasıl boşalmıyor kadınlar hatta kadınlar daha fazla boşalıyor bir sevişmede kadını üstü üste defaalrca boşaltabilir bir erkek...sana daha fazla ilgi göstermesi lazım ön sevişmeyi uzun tutmalı sende kendine yabancı gibisin bedeninden zevk almayı öğrenmen lazım seksin temelinde o vardır karşıdan zevk almazsın kendi bedeninden alırsın...daha ayrıntılı özele gel orda anlatırım...

0|0
    0|0
  • sıfırdan bişeyler öğretmek lazım sana :/

1|0
    0|1
  • eşin nerde yaşıo

0|0
    0|0
  • bu durum kadınlarda sanılandan yaygın bi problem..nette araştır bi ismi vardı hatırlamıyrm..ama çoğu durum psikolojik ve bildiim kadarıyla tedavi için bi uzman eşliğinde terapi gerekiyor ve malesef hemen olan bi tedavisi yok ama mutlaka bi uzmana danışın eşinle

0|0
    0|0
  • kocan ön sevişmede sana biraz oral yapsın sonra boşalsın ozaman ancak olursun yada sen kendin p*rno izle mast mayp koncanda anlatmaya çalış bir yerden bir şeyler okusn net falan

0|0
    0|0
  • BİŞY OLMAZ GİTTİKÇE ZEVK ALIRSIN

0|0
    0|0
  • Dr.Cem KEÇE ye gidin...

0|0
    0|0
  • Eşinle bazı konuları acık konuşmalısın

0|0
    0|0
  • izlerken klitorisinle oynamalısın.Bir de oral yapsın sana yeter.Bunca seneyi nasıl geçirdin hayret:)

2|0
    0|0
  • Oha mastrbasyon yapan mı varmış?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir gecelik sana orgamz verebılecek erkek bul tatlım ;)

0|0
    0|0
  • Ne kadar sürüyor ilişkiniz sevişme hariç? Ortalama?

0|0
    0|0
  • canım , erkekn boşalmadan sonra 15 dk ara verin sonra bol pozisyonlu deneyin artık geç boşalır zevk almaya bakın sizde..

0|0
    0|0
  • oral yapsın sana ozmn orgazm olursun sadece bıras sabır

1|0
    0|0
    • oral yaparken soğuyorum nedense bırak yapma diyorum :(

• teşkkler .evli olupta bunu yapan varmı acaba kendimden utanıyorum keşke eşimle olsa

• bnde ewlıyım once bı kndın dene sora oral yapsın zamnla olucak bnde ılk zmnlar oralla orgazm olamıyodum esın yaparken bıkmasın ve klıtorıse odaklansn kesın olur dıe dsnyrm. o an aklına baska bısee gtrme sadece zevke odaklan

Yükleniyor...