Kızlık zarı kalıntısı? kızlık zarı kalıntısı?

vajina girişimde bir et parçası belirdi. kesikli kesikli gibi. doktora gittim kızlık zarı kalıntısı olduğunu ve büyürse gitmem gerektiğini söyledi. bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? nedir bu neden olur?

Güncellemeler:
heeey bu kadarcıkmııı canlarım

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarının canlı bir doku olduğnu biliyorsunuzdur. Bu doku bütünlüğünü kaybettiği durumlarda kızlık zarının yırtılması diye tabir ettiğimiz olay meydana geliyor. Yırtılan kızlık zarlarının hemen hepinde kılcal damar kanaması olur ve pıhtılaşan kılcal damar kanaması bir süre sonra kesilir. Ve u kılcal dsamardan oluşan doku kısa zamanda kaybolur. Sizde durum sanırım bu şekilde ilerlememiş ve bu doku gelişim göstermiş. Kızlık zarınızın bozulması yakın bir tarihtemi gerçekleşti?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ilk defa duydum kalıntı nasıl oluyorr be. s

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• En son ne zaman ilişkiye girdin?

1|0
    0|0
  • ılk defa duydumm benım bıldıgım zar yırtılır kenerlara cekılır

1|0
    0|0
  • Artık vajinan bıkmış. Ya beni kullanırsın ya da tamamen kapanırım diyor :D

1|0
    0|0
  • Herkeste görünen bişi değil bu bence ihmal etme
    ilerde büyümeden bence hallettir...

1|0
    0|0
    • evet ihmal etmemek lazım

• önemli bişey değil gibisinden konuştu ama bilemedim yinede

• Yani şöyle biliyorsunuz sizde ilişkiye girince zaten kızlık zarı bozulur. eğer hiç ilişki olmadıysa ya da çok az olduysa zamanla o kalıtı ilişkiye girdikçe belkide kendiliğinden düzelecektir.. Emin değilim ama tahmin sadece...

• Doktor haklı

1|0
    0|0
  • O ne ya.. Kızlık zarı kalıntısı olması için, evli olman ve ilişki yaşamış olman lazım diye biliyorum.. Hangi durum var peki sende?

0|0
    0|0
    • evliyim dostum. varsa bilgin biraz açabilirmisin

• Bu arada ben evli değilim ve sevgilimde olmadı.. Biliyorum ama daha iyi bilenler vardır sanırım.. :) Ama madem bana sordun açıklıyım biraz..
      Şimdi kızlık zarı kalıntısı denen bir şey kalabilir, ilişkiden sonra ve bu çoğu kişide böyle olur.. Ama sizin durumda, bu sanki devam eden zamanda bir şekilde fazlalaşmış.. Bu yüzden, rahatsız eden bir durumsa, muayene olup, aldırılabilinir.. Basit bir şey olucağını düşünüyorum.. Hepsi bu kadar.. :)

• teşekkürleeeer :)

• bunun cevaplarını burada bulamazsın anca kulaktan dolma cevaplar alırsın.

git doktora sor.

0|0
    0|0
    • gittim zaten ama çok bişe alamadım. önemli bişey değil der gibi tavırlar yaptı gönderdi beni. o yüzden tatmin olacak cevap alamadım. ama başka bir doktora görünmem lazım sanırım

• hasta hakları denen bir durum var. doktor hastasının sorularını cevaplamalı ve hasta rahatsızlığının ne olduğunu bilmeli. ben hastalarıma hep anlatırım.

• anladım teşekkür ederim.

• Sıkıntı olmaz rahat ol, doktorun tavsiyelerini dinle, büyürse uğrarsın ki büyüyeceğini zannetmiyorum.

1|0
    0|0
    • rahat ol derken bu konuyla ilgili bilginiz var mı? varsa açabilir misiniz içim bira daha rahat etsin. internette bu konuyla ilgili yardımcı olabilcek bişey bulamadım

• O kalıntı zamanla kuruyacaktır ve yahut deriye adepte olacaktır, az bir ihtimal bu gerçekleşmesse doktara gidersiniz, yine doktara başvurma ihtimaliniz düşük olacaktır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...