Erken boşalma sorunu?

Merhaba arkadaşlar ben anti depresan kullanıyordum ama aşırı yan etkilerinden artik biktim bu ilaçlara yillarimi verdim artik çekilmez hale geldi durum

İlacı bıraktım ama erken boşalma sorunum var zaten erken boşalma gitsin diye ilaç alıyordum antidepresan dışında ciddi anlamda başka bir çözüm yolu var mi?

Boşalmam 3-4 dakikada oluyor hatta daha erken bunun bir çözümü olmalı ya

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çok erkekte erken boşalma sorunu var. Bunu aşabilmesi için penise egzersiz yapması lazım o da şu şekilde. Mastürbasyon yaparken boşalacağı esnada bırakıp 20-30 saniye sonra tekrardan yapması gerekiyor ve bu işlemi en az 20 dakika her mastürbasyon yaptığında tekrarlarsa bir kaç ay içerisinde erken boşalma derdinden kurtulur

0|1
    0|0
    • Deneyelim bakalım usta ama uzun süre alır birkaç ay ile kurtulacağını zannetmiyorum

• Öyle biranda pat diye olmaz zaten zaman alacak. iliskiye girerkende aynı şekilde. Boşalmadan vajinadan çıkart. Spermler geri Gittiği anda tekrar devam. Bu şekilde süre artacak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• antidepresan kuşu öldürür dostum çokokrem kaşıkla braz * ilki erken oluyosa 2. gecikir braz ama ilaçlar errorrrrr

0|1
    0|0
    • Öldürmüyor da beyinsel aktiviteleri azalttığı için hissetmeyince geç boşalıyorsun

• 2 dk yi geciyorsa bence normal

0|1
    0|0
    • Neresi normal kardeş :D ilaç içerken saatlere yayiyordum

• Bunun çözümünü ben geciktirici sprey ve geciktirici krem de buldum düzenli olarak aldığım site var www.eniyigeciktirici.com buradan sorunsuz kapıda ödeme ile alıyorum.

0|0
    0|0
  • evli isen düzenli seks hayatın varsa doktora git, yoksa 31 çekerek karar veremezsin erken boşaldığına

0|0
    0|0
  • 3-4 dakika normaldir, bu arada mast mı normal mi yazsaydın, zamanla düzelir, her erkek belli dönemlerde erken boşalma sorunu yaşar.

0|1
    0|0
    • Normal de ayni mast de ayni ama 3 4 dakika çok az kardeş ilaç kullanırken saatlerce yapabiliyordum

• Düzelir, merak etme, rahatlık önemli zamanla alışırsın.

• Bakalım

Yükleniyor...