Doğum acısı cok mu dayanılmaz?

kızlarr hamile oldugumu ögrendim cok mutluyum kan testinde pozitif çıktı ama doğum yapmaktan cok korkuyorum cinsel birlikteliğimi bile ilk gece yaşayamamıştım acır korkusundan aranızda doğum yapan var mı bir arkadaşım doğum yaparken öldürün beni diye yalvarıyodu acıdan

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• korkma bence bu kadar acısa bile sevginin ve doğanın bir mucizesi

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• normal doğum evet ama sezeryan daha kolay anlamıyorsun bile bir bakmışsın bebek karşında :D tabi onunda sonrasındaki sancı öldürüyor acıdan :/

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• aynı anda 27 kemiğin kırılmasına denk derler buda acı eşiğinin çok uzerinde bir acı ancak anne bebeginin kokusunu kucagına alıp çektiğindeb u acıyı hemen unuturmuş eger unutmazsa bir daha bebek dogurmak istemezmiş..

4|0
    0|0
  • Dunyada 4.5 milyar yildir canlilarin uremekte oldugunu oldugunu ve su an dunyada yaklasik olarak 7.5 milyar insan oldugunu dusunursek belki acisi vardir ama sefasida vardir. Dogumdan sonra yavrunu eline alip seveceksin var mi dahasi?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şeyda coşkun şey dedi geçen gün ''normal doğum, aşırı derece kabız olmak gibi bir şey. dayanılmayacak acısı yok.'' demiş

0|0
    0|0
  • Abartmayın havvadan beri böyle urüyoruz 😃 zor evet ama beni öldürün yerine allha yalvarmak daha iyi sanki ! Şimdiden bol bol yürüyüş yapmaya başla ınş çok kolay olur

0|0
    0|0
  • onda yara falan vardır, yoksa 9 12 çocuk doguranlar nasıl dogururdu efham yapma, normal dogum ve kendi sancınla yaparsan oho2 güne iyileşirsin, suni sancı zıplatıyo, kendi sancınla yaparsın inş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...