Kondomsuz girilen her ilişkiden sonra ertesi gün hapı mı alınmalıdır?

Kondomsuz ilişkiye girdim ama adetimden 1 gün sonraydı yani riskin en az olduğu dönem. Kullanmaktan çekiniyorum hormon dengem alt üst olcak diye. Sizce ihtimal var mı hamilelik için?

0|1
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• ertesi gün hapını ayda 1 seferden fazla ALMAMALISIN. düzenli kullanımlarda (her ay 1 tane gibi) kısırlıkla bile sonuçlanabilir.

bunları yapana kadar doğum kontrol hapına başlasana.

ayrıca şu bilmem naptığım beyinlerinize sokun ERTESİ GÜN HAPI DOĞUM KONTROL YÖNTEMİ DEĞİLDİR. denize düşen yılana sarılır yöntemidir.

tecavüze uğrarsın (Allah korusun) ***** çocuğunun bebeğine hamile kalmamak için kullanırsın
    condom yırtılır kullanırsın.

AMA BİZDE ET ETE DEĞECEK FOŞ FOŞTA İÇİME GELECEK DENDİĞİNDE KULLANILMAZ.

ya da sen kullan artık kansermi olursun kısırmı olursun bilmem enazından senden çıkan enik senin gibi olacağından dünyaya bir aptal daha gelmez.

0|0
    0|0
    • Ya sen aptal mısın gerçekten? Doğum kontrol yöntemi değil biliyoruz. Ama bu acil bir durum. Bu ilaç da acil durumlar için üretildi. Boşalmanın nereye olduğunu bilmediğim için içtim. Her gün içiyorum demedim. Hayatımda ilk kez kullandım. 5 kuruşluk yargılarınızın ta..

• insanlara burada doğruyu anlattığım için aptal olmalıyım ama forumda genel olarak bir incele istersen BİZİM SALAKLAR bu hapı bildiğin doğum kontrol yöntemi olarak kullanıyor.

En İyi Kız Görüşü

• içine boşalmadıysa hayır ama boşaldıysa al yalnız hormonal sıkıntı oluyormuş

0|0
    0|0
    • İçime gelip gelmediğinden emin değiliz. Kullandın mı? Hiç yan etkisini gördün mü?

• Kullandığında sıkıntı yaşadın mı peki

• hayır yaşamadım canım ama neden içine boşaltmak istiyorsun risk bence kondom ya da dışarı boşalsın en güzeli de ağzına

Erkekler Ne Diyor 17

• dikkat etmek lazım kullanın adetliyken hamile kalınmaz diye bir şey yok kızmazsanız bir şey soracam yanlış varsa düzeltin yumurta o adetliyken oluşmuyor mu yani döllenme durumun da hamile kalma riski daha fazla olmaz mı onu merak ettim cevaplarsanız sevinecem

0|0
    0|0
  • İçine boşaldı mı?

1|0
    0|0
  • merhaba eger her ilişkide içine bosalma oluyorsa kullanman gerekiyor ama öyle yapman yerine dogum kotrol hapı kullansan daha etkili olur enazından düzeli bir sekilde devam edersin riski ortadan kaldırmıs olursun

0|0
    0|0
  • bir dahaki adetini yusuf yusuf beklemek istemiyorsanız

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar kondomlu ilişkiye çok nadir girdik. Genelde prezervatif kullanmadan dışa boşalma yöntemi ile korunuyoruz. Hiç öyle bir risk olmadı bence gerek yok

0|0
    0|0
  • Her zaman az da olsa hamile kalma riski vardır unutma.

0|0
    0|0
  • Çok azda olsa var ama regl den sonraki hafta atış serbest ammannn sabahlar olmasın ;)

0|0
    0|0
  • Hayır hepsinden sonra alınmamalıdır tabii boşalırken hangi yöntemi izlediğiniz de önemli

0|0
    0|0
  • Tedbiri elden bırakma sen

0|0
    0|0
  • İcine bosalmadiysa bndan eminsen gerek yok ertesi gun hapina falan

0|0
    0|0
    • Emin değiliz dışarıya çıkardı ama gelmiş olma ihtimali var

• Emin degilmisiniz?
      O zaman ic vakit kaybetmeden

• eşin erken geri çekilirse kullanmana gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • Herşey olabilir benve kullan

0|0
    0|0
  • Herzmaan bu ihtimal var ki adet doneminde bile

0|0
    0|0
  • evet ama hap hastalıktan korumaz bunu da unutma.

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı o kadar sık alınmamalı diye duydum, eczacıya sor ama şu da var hamile kalmak çok daha kötü soruna yol açabilir

0|0
    0|0
  • Yanlış biliyorsun asıl tehlikeli dönem adetten sonraki 7 gündür..

0|0
    0|0
  • Az da olsa ihtimal var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• dışarı boşaldıysa ne gerek var

0|0
    0|0
  • Süpriz gelmesini istemiyorsan kullanmalısın. Az da olsa bir ihtimal var.

0|0
    0|0
  • Olabilir yani. Riski yok desekte hiç belli olmaz.. sen garantiye al bence düşünüp duracağına..

0|0
    0|0
  • kullanma bence... riskin çok ama çok az

0|0
    0|0
    • Ya tutarsa diye korkuyorum:(

• bence tutmaz daha ıcerde adet kalıntısı bıle vardır zaten... ayrıca ertesı gun hapı adetlerının duzensızlıgınden hormonlarına kadar bozar

• eğer içine boşalma olmadıysa alma

0|0
    0|0
  • İçine boşalmadı ise çok düşük bir ihtimal zaten. Ben olsam almam.

0|0
    0|0
    • İşte bundan emin değiliz. Geri çekildi bir kısmı dışarı çıktı ama girip girmediği konusunda bişey diyemiyor. Bunu bilsende mi içmezdin?

• O zaman al. Riske girmeyin

• evet dikkatliolmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...