Erken boşalma ve ilişki

erken boşalma yaşamamak için neler yapmalı ilişkiden önce boşaltım yapıp ilişkiye giren varmı şahsen ben yaptım

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Önce erken boşalmayı tanımlayalım. Dünya erkeklerinin ortalama boşalma süresi 4 dk civarındadır. Bu resmi rakam arkadaşlar. Yani erkekler erken boşalmıyor. Kadınlar geç boşalıyor. Tabi bunu bildiğimiz için ön sevişmeye ve oral sekse önem vermemiz gerekiyor. Kadınları tatmin etmenin altın kuralı ön sevişmenin iyi olmasıdır.

Erken boşalmayı engellemek ve süreyi uzatmak düzenli seks hayatına bağlıdır.

Kadınlarda geç boşalma mastürbasyon kaynaklı olabilir. Buraya dikkat bayanlar.

Erkeklerde mastürbasyon sırasında uygulayacağı bir kaç taktik de süreyi uzatmada fayda sağlayabilir. Mastürbasyon yaparken hemen skora gitmemeye çalışın. En büyük hata budur. Bunu bir ritüel haline getirin ve uzatabildiğiniz kadar uzatıp, tutabildiğiniz kadar tutun kendinizi. Bu şekilde yapılan basit pratiklerle süre uzatılabilir.

Hiç mastürbasyon yapmamak ilişki esnasında sertleşme problemlerine yol açabilir. O yüzden tavsiye olunmaz.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• boşalacakken dur 10-20 sn bekle sonra devam et. işe yaramıyor mu?

0|0
    0|0
  • geciktiricili prezervatif.işe yarıyor.

0|1
    0|0
    • peki onlar yoksa gecedir alamadık ecz kapalı olan da 10 kmuzakta

• başka şeyler düşün o anda futbol falan:P boşalacağın sırada tut kendini başka şeyler düşün

Erkekler Ne Diyor 6

• Erken boşalma sorunum yok. Hatta bazen geç bile boşalıyorum. O sebeple tam bir şey diyemem. Senin durumda olanlar için önce psikoloji sonra fizyoloji deniliyor. Bu şekilde araştır bence.

0|0
    0|0
  • dostum onun tek çaresi sürekli partner yada eşin olucak bol bol sex yapacaksın zamanla düzelecek ve sende bir kere yapıp kalkma ikinci üçüncü birleşmelerde alıştırmaya başlarsın

0|0
    0|0
  • Düzenli bir seks hayatın olduğunda erken boşalmıyorsun ancak ayda yılda bir seks yaptığında erken boşalma sorunu yaşanıyor. Zaman zaman erken boşalma sorunu yaşıyorum ben de. Anlayışlı bir partnerim olduğunda ilk oral yaptırıp boşalıyorum, sonra da devam...

0|0
    0|0
  • Geciktirici krem veya prezervatif kullan hiç kullanmadım ama belki işe yarayabilir

0|0
    0|0
  • bosalma odaklı olma sorunu cöz

0|0
    0|0
  • bu adrese bak oku

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...