Neden mutlu olamadık ve boşandık bilmiyorum?

Merhaba, arkadaşlar deneyimlerinizden kendime pay çıkarmak istiyorum. 30 yaşındayım. Çok zor durumdayım. Eski eşimi 10 yıldır tanıyorum. Üniversitede tanıştık, hayatımızın en güzel zamanlarını beraber geçirdik, çok mutluyduk ve örnek çift olarak görülüyorduk. 3 sene önce evlendik ancak ne hikmetse cinsel birliktelik yaşayamadık. Evlilik öncesinde ufak tefek heyecanlar ve yakınlaşmalar yaşıyor ancak geri kalanını evliliğe bırakmalıyız diyorduk. Onu o kadar çok seviyor ve sayıyordum ki erkek olmama rağmen evlilik öncesi ilişkiye girmiyorduk. Evlendikten 6 ay sonra eşim miyom ameliyatı oldu. Zorlu bir operasyondu, rahmi son anda kurtarıldı. Bir altı ay daha iyileşme süreci geçti. Sonra bir anda her şey değişti, o benim annem, ben onun babası oldum. Ben çalışıyor, para kazanıyorken o da yemek ve temizliğe bakıyordu. Bir de ikimiz de birbirimize arzulu bakmıyorduk. Sonunda kavgalar başladı, cinsellik zaten hiç yoktu. 1 yıl önce eşim evi terk etti, 10 ay hiç görüşmedik, bu arada tekrar miyom sorunu başgösterdi. Ben geri gelmesi için çok çaba sarf ettim. O da karşılık verdi ve 6 ay önce geri geldi. Ancak yine kötü gidince beni iyice boşanmaya ikna etmeye başladı ve ikna oldum sonunda. 1 ay önce anlaşmalı olarak boşandık. Evliyken uzmanlara gittiğimizde ikimizde de cinsel açıdan bir eksiklik yok, gayet sağlıklısınız dediler. Ama cinsel terapi hiç almadık. Eşimin nedense hiç umudu yoktu. Ben hiç boşanma taraftarı değilldim. Ama şimdi ayrıyız ve çok üzgünüm. Libidom yerlerde. Ama onu hala çok seviyorum, başka bir kız düşünemiyorum. Aklımda hep o var. Acaba ne yapıyor, nerede gibi sorular kafamı yoruyor. Hatta arkadaşcasına görüşüyoruz bile telefonda. Sanırım o da aynı duygular içinde boğuluyor. Şimdi miyomundan kurtulmak için doktor doktor geziyor. Ben hep iyi niyetime rağmen mutlu olamadım. Çok yalnız kaldım hala da öyleyim. Ne yapacağımı şaşırdım. Onu hala düşünüyorum. Lütfen yardım edin...

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle geçmiş olsun.Miyop ya tekrar tekrar toplanır yada rahim alınınca kurtulan bir hastalık.Evlilikte yeri gelir birbirinizin anne babası yeri gelir kardeşi yeri gelir en yakın sırdaşı olursunuz.Ki olmalısınızda.Sonuçta hayatınızı birleştirdiniz. Eşiniz psikolojik olarak etkilenmiş sanırım.Çünkü rahmi alınan insanlar eskisi kadar zevk almadıklarını duydum.Bu korkuyla sizin onu terkedebileceğinizi düşünmüş bile olabilir.Benim çok yakın tanıdığım iki kişide oldu bu ameliyatları.Ama eşleri hep yanlarndaydı zamanlada attılar korkularını.Demem o ki hala seviyorsanız birbirinizi eşinizle gerekseye gidin.Gerekse eski flört döneminizi yeniden yaşayın,yaşatın ve tekrar evlenin.Duygularınız bitmediyse boşanmanızın bir manası olmaz. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hmmmm zor günler gecirmissin iyi bir es olmussun hastalikta ve saglikta hep onun yaninda olmussun ama evliligi sürdürmeye bunlar yetmiyor bir puzzle düsün o olmadimin yaptiginin anlami kalmiyor ! Evlilikte böyle iste biraz zaman aliskanliklar hemen gecmiyor

0|0
    0|0
    • eksik olan puzzle parçası cinsellik mi? eget oysa biz neden bunun farkina evlenmeden varamadik ikimizde yetiskin okumus insanlardik.

• Bilemedim kardeş Durum zor belkide hastalığın verdiği bir durumdur sizinki fakat ipler kopmuş tekrar biraraya da gelseniz sorunları aşmak çok zor tekrar hüsrana uğrayabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin zor bi durum ne desem boş.

0|0
    0|0
  • vay be boyle erkekler varmi ne guzel :) ama durumuna cok uzuldum :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...