Evli adamlarda rüyasında boşalır mi? Eğer cevap evetse neden?

insanin ruyasinda bosalmasi kadar sacma bisey yok sanirim neden yasar insanlar bunu helede evli biri ilk duydugumda inanamadim neden evli biri ryasinda bosalsinki?

0|0
3|31

En İyi Erkek Görüşü

• İlişki yaşamazsa uzun süre evli olan kişide boşalabilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• spermın vucutda bır omru var.. omrunu tamamlayınca cıkmak ıster.. yolladığı ben gıtmek ıstıyorum mesajı ıle rüya gorur kışı.. ama bu oyle bır kac günde olmaz.. uzun zamandır ılıskı yasamamaıs ve azmış ınsanlar ruyalanma yolu ıle boşalır.. adam gıbı bır evlılıgı olan ınsan bu duruma düşmez dusemez

0|0
    0|0
  • Evet rüyalanabilirler..
    Rüyada boşalmak tamamen istem dışı ama içten içe tatminsizlikle alakalı..
    Düşünsene eşi tarafından yeteri kadar tatmin olmayan eş, rüyasında ateşli bir hatunla beraber olur.. ve olan olur sonrasında..
    bu tarz şeyler olur. ama bir ergen kadar çok olmaz..
    sonuçta evliliğin gereksimi olan birliktelikler olmalı ve yaşanmalıdır.

0|0
    0|0
    • bu kişi eşiyle ayda bir ilişki yasiyormus çok inandirici gelmedi bana bir erkek bu kadar zaman :/

• Yaa sende mi oylesin. Çok zor ya kafama taktım valla nasıl cikaricam aklımdan bilmiyorum ;)

• başka şeyler sok onların yerine :D

• cevap hayır

0|0
    0|0
  • hep bilinçaltı işte bunlar hıaa :D :D

0|0
    0|0
  • evet boşalır, rüyada boşalır. ne bileyim orada burada boşalır. ama bu gayet normaldir çünkü insandır. bir insan karısını seviyorsa bile rüyasında hiç tanımadığı göğüsler görebilir insandır. yani karısını sevmediği anlamına gelmez. vücuttur bu atmak ister spermleri. hergün mastürbasyon da yapar ne bileyim çok üretken bir vücuttur atmaya isteklidir. abazalıkla, yok efendim vermemekle alakası yok.

0|0
    0|0
  • Yeteri Kadar Beraber Olmuyorlardır?

0|0
    0|0
  • ya sonuçta insansın ama dimi? bilerek yapılan veya insanın elinde olan bir durum değilki. kıskançlık var sanırım hı?

0|0
    0|0
  • karısı vermemiştir boşalır.
    spermler çoğalmıştır boşalır,
    o gün güzel bir rüya görür boşalır.
    karısıyla rüyada o iş yapmıştır boşalır.
    İsanlık halidir BOŞALIR...

0|1
    0|0
  • Evt. Cunku ruyaları kontrol edemeyız

0|0
    0|0
  • karısı sürekli başağrısı bahanesini ısıtıyosa

0|0
    0|0
  • Niye evli adam rüyasında cinsel içerikli bişey göremezmi?

0|0
    0|0
    • Görmesin bir zahmet karısı var alla ala

• Benim pek rüya gördüğüm yok. Ha gordugumde de evet bazı şeylere müdahale edebiliyorum. Kontrol edemedigim tek şey yarı uyur vaziyetteyken üzerine bir ağırlık coker ya hani karabasan derler ışte onu engelleyemiyorum

• Off karın ağrısı :/

• Uzun sure bosalmadiysa evet ya da normaldede olabilir ben mast yaptigim aksam olmustu

0|0
    0|0
  • Eşiyle birlikte olmuyordur da ondan

0|0
    0|0
  • rüya bu bilinç altında ne olursa onu yaşarsın evlendik diye bilinç altımız mı sıfırlandı yani?

0|0
    0|0
  • uzun sure ilişkiye girmezse sadece sarılır uyursa vucut onu atmak icin ruyalanabilir

0|0
    0|0
  • çok kez hemde

0|0
    0|0
  • Kadını bilmem ama ben bosaldim

0|0
    0|0
  • ben boşaldım gece rüyeda yine boşaldımı biliyorum

0|0
    0|0
  • Zevkk meselesi bazen his etmesin ihtiyacin oldugunu sonucta ruya bu

0|0
    0|0
  • Ruyani kontrol edebildigin zaman tekrar goruselim cocuk..

0|0
    0|0
  • Belki karisini oksuyo ruyasinda :)

0|0
    0|0
  • Hormonlari iyi calisiyordur devamli aklindaysa yatarken o niyetle yat her aksam oyle olursun

0|0
    0|0
  • Başka kadınları arzuluyordur

0|0
    0|0
  • boşalır tabii, ilişkiye geç girersen olur arayı uzatma :)

0|0
    0|0
  • adamla düzenli sevişmiyon mu kız :D yazık adama

0|0
    0|0
  • Gayette guzel bosalirrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Doğal bir durum. insan kendi isteği ile dışarı atmazsa sistem belli bir süre sonra spermleri dışarı atar. nedeni, üretilen spermlerin depolayamamak. sürekli üretim var ama depo yeri az.

0|0
    0|0
  • erkeğin metabolizması böyledir çünkü tanrı erkeği ve kadını farklı bir sistemle yaratmış.. ama elbette kişiden kişiye göre değişiyor bu durum..
    mesela ben evliykende olmadı.. şu an bekarım şu anda olmuyorum.. ama cinsel fonksiyonlarım gayet normal..

0|0
    0|0
  • Evet evliyim bir kaç defa yaşadım

0|0
    0|0
    • Sence neden oldu böyle?

• Hmm normal yani. Tskkrler

• Bir şey değil siz evli misiniz _?

• Elbette boşalır :o Misal bana oluyor bazen ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her evli insanlar birlikte olmuyor ki uzun süre olmamış sa boşalır tabiki de

0|0
    0|0
  • boşalır tabiiki sürtünme var sonuşda

0|0
    0|0
Yükleniyor...