Kondom firmalari dalga geciyor olmali?

Bütün kondomlar kalitelileri dahil olmak üzere koruma orani yüzde 70 olduğunu söylüyor. Afedersiniz ama bu resmen delilik degil mi? Sevgilimin ertesi gün hapı kullanmasını istemiyorum. Var mi başka sağlıklı korunma yöntemleri?

Güncellemeler:
Fikri olan yok mu

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Iliskiye girme.

0|0
    0|0
    • Sevgilimle gircem. Hayat kadını degil

• Hayat kadını diyip kucuk görme! Nyse gunah ! Bb

• Iddia oynayip alkol almayan arkadaşıma baktığım gibi bakıyorum sanada. Surda mantikli bisey sorduk. Direk yapip hamile birakip atsam haklisin ama ben hem kizin korunmasini hemde sagligini düşünen sorumlu biriyim

En İyi Erkek Görüşü

• evet %70-80 çünkü yırtılmalar olabiliyor. birde öpüş yiyiş çıplaksın penisten zevksuyu çıkıyor vajinaya bulaştımı yine hamilelik riski.

düzenli ilişkiye giriyorsanız doğum kontrol hapı kullansın sevgilin.

ertesi gün hapını sakın ola doğum kontrol yöntemi olarak kullanmayın. kızı öldürürsün, kısır edersin, kanser edersin.

0|0
    0|0
    • Off ya millet catir cutur yapiyo valla korkusuzca. Adet gününe göre hesapliyolarmis falan ama ben ona hayatta cesaret edemem

• dostum ona inanma millat çatır çutur yapıyor ama onların %50'si hamile kalıyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• kondom prezervatif cinsel yolla bulaşan hastalıklar açısın dan güvenilmez tek eşli olcan bilmedin güvemedin kadınlara girmeycen ---- aile planlaması doğum konrol hapı hertesi günü hapı daha iyi güvenilir

0|0
    0|0
    • Soruda da belirttim hayat kadini degil sevgilim. Sen hangi yolu tercih ediyorsun

• Kadinlarin hormonlarina zararli diyolar falan.

• anladım

• Tip buna cozum bulamadi dostum, hedefe bu kadar yaklasmis biseyi engellemek cok zor:)

0|0
    0|0
    • Bunu yapan birsuru arkadasim var ben kondom+ertesi günden bile cekiniyorum bazıları kondom bile kullanmiyo :)

Yükleniyor...