Vajina iç dudaklar?

Arkadaşlar vajinadaki iç dudaklarda sarkma var. Bunun tedavisi illaki cerrahi müdahale midir?

Şeklinin düzelmesi için başka bir yol yok mu?

Ve beyler sizin için görüntü çok mu önemli. Kafama fazlasıyla takıyorum düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hersey tamam olsunda bir o kalsin odare ederiz

0|0
    0|0
    • sorun olmaz diyorsun?

• Kendine boyle takintilar edine edine ozguveniniz cöküyor. Takilmayin kendi bin kusurunu gormeyip senin bir kusuruna laf eden varsada uzak durun bir zahmet

• haklısın. Teşekkür ediyorum

En İyi Kız Görüşü

• Karşına " Bu kızın vajina iç dudakları sarkmış ayrılmam lazım " diyen birinin geleceğini düşünmüyorum.

0|1
    0|0
    • evlenmeden ilişkiye girmeyi zaten düşünmüyorum. Bu yüzden de ayrılması saçma olurda mesele karşında ki insan tatmin olur mu igrenir mi

• Özelden yaz ordan söylerim burada utanıyorum 😅

• tamam :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Bekli cerrahi müdaheleye gerek bile yoktur. Muaeyene ol bence.

0|0
    0|0
  • belki gerek yoktur
    kendi kendine endişe ediyorsun belki
    belkide çok güzeldir
    istersen seve seve sana fikir vereyim yardım edeyim
    güven lütfen

0|0
    0|0
    • fikri görünüşe önem veriyoruz ya da vermiyoruz diyerek verebilirsin zaten

• ne diyon tatlım sen ya sarkık dudaklı vajına arıyoruz bulamıyoruz ya dunyanın en çok zevk veren vajınası diye biliniyor haberın yok mu senin :D sırf bu yuzden mısıra gitmeyı duşunuyorum ben normal kadının dort katı daha azgın oluyorlarmıs ve erkegın testıslerını bıle batlata bılıyorlarmış 40 derece sıcakta 100 mr yurudumu boşalıyorlarmıs bu yuzden sunnet oluyorlarmış mısırda afrıkada :D

0|0
    1|0
    • atıyor musun acaba :D

• tatlım bnde ınanmadım ilk duydugumda ama araştıra bilirsin elinde bilğisayar internet dene bir alet var :D

• evleneceğin kişi seni seksten ibaret bir canlı olarak görmediği sürece (ki böyle birininde evlenme gibi düşüncesi olmaz) sorun yok demektir. Kafana takma boşuna

0|0
    0|0
    • siz takmazsanız bizde takmayız

• Şahsım adına sıkıntı yok. Çünkü evleneceğim kişiyle sırf seks yapmak için evlenmeyeceğim :)

• öyle de güzel, dil çıkarmış yaramaz çocuk gibi duruyolar, ben severim

1|0
    0|0
  • Bizim için sorun olmaz fazla kafana takma

0|0
    0|0
  • Kafana takma öyle şeyleri :)

0|0
    0|0
    • siz takıyor musunuz :I

• sevindim:)

• Oyüzden takma yani ister sarkik olsun isterse duzgun kabarık sonuc olarak esin seni kabul eder tatminde olur :)

• ilk önce evli değilsin adayın varmı? ve aranızda cinsellik oldumu? ona göre cevap veryim

0|0
    0|0
  • İç dudaklar dışarı çıkık mı

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz ben sarkan dudakları yalamayı çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Biraz önemli açıkçası

0|0
    0|0
  • Sorun degil. Diri olsun. İslakligini korusun yeter

0|0
    0|0
    • diriden kasıt?

• Cicegi suladigin zaman rengi canli diri durur. Susamic cicekler soluk cansiz olu gibi olur. Sulanmis cicekler gibi diri olmali

• O kadar da sorun değil aslında hatta oral de daha tahrik edici. Evet ameliyatsız çözümü yok maalesef

0|0
    0|0
    • sevinsem mi üzülsem mi bilemedim

• inşallah

• Geçmiş olsun demiyorum bence güzel olsa gerek :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim ki az sarkık gibi. Ama şikayetçi degilim

0|0
    0|0
  • Benimde buyuk biliyomusun dogustan hep korkuyorsum evlenemem diye hatta ameliyat olmayi falan dusunmustum ama vazgectim sonra ve. nisanlim hayran kaldi. erkekler pek onemsemiyor bize kotu geliyo ama onlara harika geliyo takma bosuna

0|1
    0|0
    • ciddi misin bu konuda?
      Ama görüntüsü ben dahi begenmiyorum hoş gözükmüyor. Benlik bir durumda yok araştırdım az çok.
      ne yapsam bilemedim

• 4 5 cm kadar buyuk yemin ederim. hani uydurma falan zannetme cok doktora gittim. ama hepside olmaz ameliyat olmaz bu dediler sonra sonra vazgectim. ama nisanlima once anlatmistim sonra girdu ve gayette begenio agzina falan alio igrenc biliyorum bana da cok igren geliyo ama yapcak bisey yok. hic kafana takma yapisini kimse duzeltemez inan bana daha kotu olur

• Moral oldu biraz. Ameliyatta olamayacagıma göre böyle devam işte. Umarım evlendigimde bizim beyde begenir :)

Yükleniyor...