Evleneceğiniz kişinin geçmişine bakar mısınız?

erkek bayan herkese soruyorum evleniceğiniz kişide geçmiş arar mısınız bakirelik olsun birliktelik olsun her yönden olsun vs vs ? ..

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, bilmek istemem.

2|2
    0|0
    • niye herseyi onla yasamak ve yasatmak ıstemezmısın ?

• ne diyelım tabi herkesın kendı bılıceği iş zevkler renkler tartısılmaz demısler

Kızlar Ne Diyor 11

• gecmisini ogrenmek isterim arastiririm, sapikmi piskopatmi katilmi bilmek isterim sonra suprizler cikmasin karsima. ailesinide bilmek isterim evlenmeden once nasil bi aileye sahip. aile cok onemli aldigi terbiye acisindan.

0|1
    0|0
  • bilmek istedim tabiki

benden önce ne zaman sevgilisi olmus, neden ayrilmislar vs

ama tabiki duyduklarimdan sonra fikir ve düsüncelerimde farklilk olmadi

0|1
    0|0
  • geçmişiin öğrenmek isterim, çünkü ilerde karşıma eşim olacak insanın geçmişinde bilmediğim bir durumla karşılaşmak istemem. benden sakladığı herşey birgün ortaya elbet çıkacak. bu nedenle herşeyini bilmem gerekir.

0|1
    0|0
  • bakir isterim , gözünü ben accm

0|3
    0|0
  • geçmişini her anlamda irdelerim

0|2
    0|0
  • 0 km olsun :)

0|1
    1|1
  • Merak ederim anlatmasını isterim beraber güleriz anılarına eskilere vs. ama ona olan sevgimi değiştirmez geçmişte olanlar geçmişte kalmıştır.

0|0
    0|0
  • benden öncesi beni ilgilendirmez. benimle beraberken olduğu kişiye bakarım..

1|0
    0|0
  • özgeçmiş istiyorum

0|0
    0|0
  • neden cinsellik la

0|1
    0|2
  • Hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• inancım var hala bir yerlerde sıgınaklarda saklanan ellenmemiş bekaretini vermemiş kendine saygısı olan kızlar duruyor bulacagım onları.

0|3
    1|0
  • Geçmişi kurcalamak hem ilişkiye zarar verecek bir aptallıktır, hem de özgüven eksikliğinin, zeytin yağı gibi üste çıkma çabasının aciz göstergesidir...

1|0
    2|0
  • geçmiş geçmişte kalmıştır, önemli olan benimle olan birlikteliğinde bana karşı olan davranışları

1|0
    0|0
  • Sabıka kaydı istiyorum.

0|0
    0|1
  • gecmisi beni ilgilendirir geleceginede ben karar veririm avrupai sebeklerden degiliz biz

1|0
    0|0
  • Kızlar sözde, 0 km isterler ama, tecrübeli erkeği de affetmezler...

0|0
    0|0
  • karsi tarafi cok tatmin edicek bir gecmisi olmayan ben..evlenecim kisiyede sormam gecmisini

1|0
    0|0
  • 0.el olsun :D

0|1
    1|0
  • karsımdakı kısıye baglı ve onla yaşadıgım durum ve dusuncelerede

0|0
    0|1
  • temiz geçmiş isterim

1|1
    1|0
  • elbette zaten kızın dediğine epk bakmam yane araştırırım gizliden illaki :P

0|0
    1|0
    • benle tecrube kazansın :)

• valla canımı al eşim bişi yapmamış olsun yane o derece kölesi olurum hatunun :P

• sizin elınızın kınası demı .. bende ole dıyorum adam gıbı adam olsun ayaklarını yıkarım o adamın :D

Yükleniyor...