Tekrar 'bakire' olmak istiyorum!?

Hiç düşündünüz mü bunu?

Ben açıkçası evlenmiş ayrılmış biri olarak, tekrar bakire olmak istiyorum. Dul'um diye millet hep başka türlü yaklaşıyor ve beklentileri sekse yönelik oluyor. Evlilik dışı sekse karşıyım zaten. Gerçekten ciddi birinle tanışmak istiyorum.

2 hafta evli kaldım sadece ailemin yüzünden evlenmiştim. Evlendiğimde bakireydim ve açıkçası doktora gidip diktirmek istiyorum. Erkekler en azından öyle yaklaşmaz diye düşünüyorum. Ha evlenip ayrıldığını söyleme diyeceksiniz fakat sonuçta olay öyle yada böyle sekse gidiyor ha evli ha bekar.

Amacım başkalarını kandırmak değil fakat kendimi korumak istiyorum. Saçma gelebilir bu evet ama ne bileyim emin değilim...

Güncellemeler:
Bunu inanın utanarak söylüyorum arkadaslar ama evet erkekler piskoljimi malesef ki bozdu boşandığım 3 sene olacak ve annesine çarşaf göstereceğim diye bana zorla sahip oldu bir daha da ondan hariç birsey yasamadım zaten. Evet erkeklere saçma geliyordur ama ben allahımdan korktuğum için evlilik dısı cinsellik istemiyorum. Kapalı değilim belki hayatım göründüğüm gibi modern olmayabilir fakat su ana kadar tanıdığım en iyisi bile yüzü kara çıktı. Dulsun ne olacak diyenlenler oldu babadan borçlu gibi
Dediğim gibi evliliğimi gizlemek değil amacım evleneceğim kisiyide kandırmak istemiyorum açıklarım sonraya dogru benim demek istediğim kendim için istiyorum yani hata yapmak istemiyorum. Sanırsam piskoljik bir olay ve 1 sene tedavi de gördüm. Kız erkek fark etmez sanki milletin hayatı insanlık ve karakter yerine cinsellik olmuş. Herkes öyle demiyorum ama çoğu.

0|0
13|25

En İyi Kız Görüşü

• en önemlisi dogru ol dogru olsunlar eger zaten öyle bi yalan söylersen kendini kandırırsın yazdıklarından sanmıyorum ama öyle bişey yapmassın.. en iyisi kısmetini bekle cinsellik herşey degil bu hayatta daha çok şeyler var yapacagımız sen bence bildigini yap. ama bakireligini sen yanlış anlama lütfen beni onla bunla beraber olarak bozmadın evlendin bekaretin evlendigin kişinin oldu ve bitti lütfen artık anla yanlış bişey düşünme bencede psikolojik bişey olmuş artık sende öyle her erkekte kötü degil tabi ama kendine güven önce sora düşün bazı şeyleri sen istemiyor olabilirsin evlilik dışı şeyler yapmıyabilirsin bencede haklısın ama kendine zarar verme düşünme rahat ol bekle gör.belkide daha güzel bi evlilik yapacan bilemen herşeyi kendine iyi bak lütfen takma böyle şeyleri kafana

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• önce kendi beynini dik bence

evlenip boşanmış bir kadınsın artık

bunu kabullenene kadar da karşına ciddi kimse çıkmaz...

mantıklı düşün

diktirmek istemenin sebebi ne?

-tüm erkeklerin sana cinsellik için yaklaşması...

sen bakireyim diyince ne olacak?

-bu erkeklerden birini kandırıp evlenmiş olacaksın...

şu an değersiz gördüğün adamlardan biri ile evlenebilmek için bile yalan söylemek zorunda bırakıyorsun kendini...

şu an gözlerini kapat, evliligin hiç olmadığı ve bakire oldugunu düşün

ne kadar mutlu ve kendini değerli hissediyorsun değil mi?

sonra da bu değerli hissetmenin temelinde ne kadar ilkel bir şey yattığını düşün

yaşın 35 civarı oldugunda zate nbu olayları tamamen aşacaksın

ama ne kadar geç kalırsan senni için o kadar kayıp üzgün yılalr geçer

1|2
    2|1
  • Bu ülkede kadın olmak ne kadar zormuş ya..

Sen yeniden birini sevip evlenmek istiyorsun ama bekaret önüne engel olara çıkıyor değilmi?

Ben yerinde olsam gider ameliyatımı olurdum kalıcı olanlarından diktirir sonra hiçbirşey olmamış gibi yoluma devam ederdim.Sana bekaretini soran adamada 2 hafta evli kaldım ama birşey geçmedi aramızda dersin.

Böylece kırmızı meraklısı öküzü başka biryerinden yemlemiş olursun

3|1
    0|3
    • Yok yalan söylemem asla bunu ben kendim nasıl istemiyorsam kimseye yapamam Allah var. Ki gerdek gecesi hariç inanın zorla olduğu için hatırlamıyorum ve birsey yasamadım.

• iyide neden diktirmek istiyorsun o zaman

o sana koruyucu kalkanmı olacak sanıyosun?

• Yanlış düşünüyorsunuz. tekrar diktirip bakire olmak size hiç bir şey kazandırmaz.Çünkü oradan kan gelmesi için zarınızı diktirdikten sonra bir hafta içinde ilişkiye girerseniz kan gelir aksi halde kan gelmez çünkü oradaki yara iyileşmiş olur.Siz sonuçta evlenmiş boşanmış biri olarak kim olursa olsun cinsellik düşünmesinin önüne geçemezsiniz.Kötü niyetli kişiler şöyle düşünür: nasıl olsa bozulmuş korunurum ilişkiye girerim nasıl olsa açık kapı diye düşünürler.nasıl olsa bi kere zevkini görmüş istesem verir gibi. sonuç olarak İŞ SİZ DE BİTİYOR. bakire olsanız da olmasanız da siz istemedikten sonra kimse size zorla yapacak değil.insanları ii tanıyın.

0|0
    0|0
  • Evlilik dışı sekse karşıyım

Keşke her kız senin gibi düşünse.

1|3
    1|1
  • bu mümkün görünmüyor.bakire olmak kızlık zarının orda durması demek değil cinselliği hiç yaşamamış demek.kaldı ki evlenme cüzdanının olması bakire olma olasılığını neredeyse sıfıra indirgiyor.yerinde olsam bunları kafama takacağıma tekrar bir hayat kurmaya çalışırım.iki hafta evli kaldığını söylemişsin bu hatalar dizisini nasıl bir daha yaşamayacağına bakmalısın .şu anki dertlerinin kızlık zarından daha önemli olduğuna eminim ki ister bakire ol ister olma hiç kimse seni istemeyeceğin bir limana götüremez

0|0
    0|0
  • umarım doğru kişiler çıkar karşına, benden sana tavsiye; eski kocanla bağlarını kopar çalışıyorsan başka bir şehre git, çalışmıyorsan birikmiş paran varsa tatile çık. kimsenin seni bundan vazgeçirmesine de izin verme. sen kendin için yaşıyorsun ve düzgün psikolojin olmasını istiyosan yaşadığın tüm kötü şeylerden uzaklaş seni tanımayan insanlara tanıt kendini güvenin yerine gelsin.. Allah yolunu açık etsin...

0|0
    0|0
  • nasıl bir mantıktır bu yaklaşım ya sex kafasına göre yaşanılmamalı sevgilinde olsa seviyorsan sırf et parçasına girmekle bitmiyor ki sizi bu düünceye sevk edenlere acımak lazım kadın sex objesi değildir bunu artık kafalarına vura vuramı anlatmak lazım ne bilmiyorum bence diktirmene gerek yok gerçekten seven birisine bak herşeyi hemen kabul etme en başından kesin net çizgilerini koy işine gelirse devam eder sevgisinden emin ol sonrasında eğer pişman olmam dersen yaşa ama evlenmeden bakire de olmasan yaşama bunu onun eline verme işini görüp giden arkadaşlarımı biliyorum çünki ister aynı yaşta ollaım ister ablam ol ister kardeşim yaşta bu niteliktir sevmediğim aşık olmadığım kız haricinde gözümde budur bir kadın benden karşı cins olarak alınmış bilgi olsun katılanda olur katılmayanda saygı duarım

0|0
    0|1
    • Siz beni anlamadınız yapanlar yapsın umrum değil kimseyi yargılamam sizin yaptığınız gibi ben istemiyorum evlilik dısı seks lutfen saygılı olun bu konuda ben günah olduğu için kendi prensiplerime istemiyorum.

• Özel bir hastane sahibi ile yakın dostluğum var. Bu konuda size yardımcı olabilirim.. Yanlış anlamayın ama psikoloji doktoruna da görünmeniz lazım. Ağır bir olay yaşamışınız ve hala atlatamamışınız. Destekle bu durumdan kurtulabilirsin..

0|0
    0|0
  • allah kolaylık veersin

0|0
    0|0
  • bence dediğin yanlış bişey... tamam sen dulsun diye sana seks arzusuyla yaklaşan olabilir... fakat bütün erkekleri aynı safhaya koyman doğru değil... bedirhan gökçenin bi sözü var "mutluyken herkes iyi olur, adam kavgada belli olur." hani sen bakireyken seni almak isteyenler var ya şimdi onların mahiyetleri önemli... önemli olan durumdan vazife cıkarmak...

0|0
    0|0
  • Daha önce evlendiği bir yerden ögrenebilir. Daha büyük sorunlar olmaz mı başına ?

Bu konuda bile bana yalan söyledin, sana nasıl güvenebilirim derse nasıl tepki verirsin ?

Dünyan başına yıkılmayacak mı ?

0|2
    0|1
  • dul duldur, toplumun bakışı sorunlu. sende kendine göre birini bul. herkes kusursuzu istemez.

0|0
    0|0
  • en başta hata sende anlatıgın hikayede çok saçma olan yerler var bu hikayle bnce kendini kandırmya çalışıyorsun ...

0|0
    0|0
  • Diktirmekte karardıysan bilgi için Msj atabilirsin

0|0
    0|0
  • bence hiç gerek yok böyle birşeye boşyere uğraşma diktirme işyiyle filan.adına gerçekten çok üzüldüm.ama kesinlikle yaşananları unutup geleceğe yön vermelisin.illaki senın karşına seni hakedecek bir erkek çıkacaktır.

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama sizin kendinize güveniniz yok gibi geldi...

kendinizi korumakta aciz duruma düşmemelisin...çevrendeki tehlikelride rahatlıkla savuştarabilmelisin...

0|0
    0|0
  • Evet toplumumuz nedense dul bayanlara farklı gözle bakıyor, Sizin bu düşünceniz olabilir; kandırma olmaz ama bunu o kişiye açıklamanız gerekir...

0|0
    0|0
  • maalesf herşey maddiyat oldu cinsellikte maddiyatın bir yan ürünü aslında şimdiki ilişkiler karşılıklı çıkar üzerine,parasına sebep evlenen kızlar çok var ki evlenenlerde kendini şanslı saymalı bilmem anlatabildimmi

0|0
    0|0
  • ablacım helal sana niye saçma bulalım sen çok değerli birisin bu düşüncenle (Allahından korkman)

0|0
    0|0
  • Bu artık imkansız kendini kandırmak olur bu diktirmek falan

0|0
    0|0
  • çok üzücü bi olay sizinkisi.

insanlar hep yanlış düşüncelre kapılıyor...

0|0
    0|0
  • benimle evlenir misin? (gayet ciddiyim)

0|0
    0|0
  • Diktirseniz ne olacak ? sizi alan erkeğin yine bakış açısı aynı olacaktır. O işi yapmanız sadece cinsellik yaşadıgınızda erkeğe 1 defa birazdaha zevkli hale getirir onun dısında bir işe yaramaz

0|0
    0|0
  • Allah (c.c.) sabredebileceğin kadar sıkıntı verir. bakarsın yakın zamanda uygun biri karşına çıkar. kendin için bunu düşünmen biraz şaşırtıcı ama sonuçta iyi niyetli bir olay. bence gerek yok. hataya düşmemek için kendini Allah'a daha yakın hissetmek yardımcı olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kötü bir deneyim olmuş senin için ama evlenmiş ayrılmış birsürü erkek var sende öyle birisi ile evlenebilirsin ve vajina nın kızlık zarını diktirsen ne olacakki bu gerçeği degistirmeyecek ama sen psikolojik olarak istiyorsan bunu yaptır. Senin için rahatlayacaksa böyle kızlık zarını tekrar dikebilen doktorlar var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• okudum yeni yazdıklarını canım çok merak ettim yaşın kaç diye olanla ölüme çare olunmuyor neyazıkki ama ailene çok kızdın neden zorla isterlerki.işte bak mutsuz bi evlilik ve sonu hüsran tekrar bakire olman sanırım biraz zor bunu işte bazı bakire olmayan kızlar evlenmeden bi hafta önce diktiriyor zaten birhaftalık bişey bu sen biriyle beraber olsanda olmasanda bu dikilen zar öyle normal anadan dogma gibi degil işte çok hassas oldugu için hemen yırtılıabiliyor.. hem ne yapacan bakire olmayı sen ya sen kötü bişey yapmamışın ki evlenmişin bitmiş olsun öyle kalsın sen kendini bildikten sora bırak elalem ne derse desin ben sana bi örnek verim yakın çevremden bi bayan arkadaşım aynı senin gibi evlendi 1sene olmadı ayrıldı. istemyerek bi evlilik yaptı işte aile baskısı falan ve bi evladı var şuan akıllı kız ne kendini ezdirdi nede dul işte bu seks yapar kandıralım diyenlere karşı kendini hep dik tuttu asla eşinden ayrıldıktan sora kimseyle beraber olmadı şimdi maden mühendisi bi beyle ve hiç evlenmemiş bi beyle nişanlandı şubatta dügünü var öyle düzgün bi adamki çocuguyla onu kabul etti ve mutlu herşey seks degildir.millet her kötü lafı der desinler bırak ilk sana yazan benim şuan bak birazdan atlar herifler kötü cevaplar verir sana takma hep dik dur bekle seninde kısmetin seni biryerlerde bekliyor canım.kib bye

1|1
    0|1
  • Biliyormusun, orayi diktirmekle hic kimseyi kandirmazsin, inan hic kimseyi, sadece kendini kandirirsin. Sonucta sen bakire olmadigini biliyorsun, ve ilerde evlenecegim kisiyede aciklarim demissin, e ozaman neden bos yere diktiresinki? Biliyorum, yasadigin seyler güzel degi, ama ne olursa olsun herkese ve en önemlisi kendine dürüst olmaslisin! Su an piskolojin yerle bir oldugu icin saglikli dusunemiyorsun, haklisin. Senin yerinde olsam belki benimde aklimdan böyle seyler gecerdi. Ama gecmisi bi kenara at, ve geleceg bek. Bu arada `her erkek bana art niyetle yaklasiyor` gibi birsey demissin, bu belki tamamen piskolojik bisey, yana sana öyle geliyorda olabilir. Bende bi piskologa danis, seni rencide etmek icin demiyorum, tamamen iyi niyet :)

0|0
    0|0
  • Karisik bi olay...Ama diktirme istegi daha cok tuhaf. Yani diyelim ki diktirdin bunu senden haric kim bilcek...?... Cevren zaten evlendini ve ayrildini biliyorlardir. Yeni tanisdin birine ne dicen evlendim ama diktirdim yinemi yani inan seni anlayamadim...

Sen iradeli isen ve öyle demisin asla evlilik disi etmem diye. Sorun görmüyorum ben burda.

Evlilinde zor bi ilk iliski yasamisin ama yinede kendini bakire olmadin icin baska siniflandirma. Ilk önce senin düsüncelerin cok önemli.

0|0
    0|0
  • baskalarinin senin hakkindaki önyargilarindan dolayi mi bu sıkıntın? Sorunun iki bacak arasinda degil iki kulaginin arasinda oldugunun farkina varana kadar sıkıntınlarinin bitecegini sanmiyorum... Hic kimseyi kandirma, hele kendini hic... Once kafandaki sorunlara bir cozum bul onlari hallet ama bu sekilde degil olmasi gerektigi gibi ve sonra kendine saygi duymayi deger vermeyi ogren . Cunku sen kendine saygi duymazsan deger vermezsen sana bir baskasinin saygi duymasini deger vermesini bekliyemezsin.

0|0
    0|0
  • kimse kimseyi kandıramaz herkez herşeyi biliyor artık sen rahat ol canım utanacak bişey yok daha hala öyle adetler var neyazıkki kib...

0|0
    0|0
  • diyelim ki bakire oldun yine evlenip ayrıldığını böyle büyük bir olayı söylemeyecek misin?

0|0
    0|0
  • senı böyle sevecek mutlaka biri olacakdır.sen dürüstsün,bir erkekde ônce buna dikkat eder..bakire olmana gerek yokkı.diktirsen yalan söylemek zorunda kalacaksın.o vicdan azabıyla yaşanmaz.

1|1
    0|1
  • her insanın bakış açısı aynı değildir erkegin bakire diye farklı yaklaştığını düşünmende garip

onların seks dışında bir öncelikleri yok sadece senin kafana uyanı bulman lazım

0|0
    0|0
  • bence buna gerek yok..muhattap olacağın insanlarda biraz seçci ol, karakterli insanlarla irtibat kur ki bu düşüncelerden uzak kalasın

0|0
    0|0
  • diktirmeye falan uğraşma dürüst ol açık açık söyle..sonuçta anlayacak yni her türlü anlaşılır..

0|0
    0|0
  • Kendini o şekilde daha rahat hissedeceksen diktire bilirsin

0|0
    0|2
  • Bakire olsan da amacı sadece seks olan insanlarla karşılaşabilirsin. Bence diktirmek yerine önce bu durumu nasıl atlatabileceğini düşün.

1|0
    0|0
Yükleniyor...