Erkeklerde vedi akıntısı?

Merhabalar, utanarak durumumu anlatmak isterim. Bekar biriyim ve mastr. yapmıyorum. Bugün evde büyük abdestimi yaptıktan sonra ayağa kalktım ve tuvaletteki musluğu açmak için eğildim bir akıntı hissettim, idrar kaçırıyorum sanmıştım bir baktım yapışkan bir sıvı akmış, meni sanıp gusül abdesti aldım. Sonra bu durumu araştırdım "vedi" diye tabir edilen bir akıntıymış, Vedi akması sakıncalı bir durum mudur? Doktora görünmeli miyim? 18 yaşındayım.. Yardımcı olursanız sevinirim..

0|0
3

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudunu fazla zorlama kasma. bu bir ihtiyaç ve böyle olmalı. yaradan bunu boşa yaratmamış. şöyle izah edeyim ki kafanda aoru ve vicdan olarak rahatsız olma. bu spermin vücuttan çıkması şart. bunun tıplandığı ve yollandığı bir yer var orası kabaca taşma yapar. boşalmadığın zaman kendisi gelir yani halk ağzıyla rüyalanma😉Bunun için şöyle fetva verilir. fazla keyfe girmeden yani fanteziye kendinizi rahatlatın. budur. üzme kendini.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim hocam fakat keyiften ziyade yaptığım için pişmanlık ve kendimi kötü hissetme gibi duygulara sahip oluyorum. Dün yaşamış olduğum bu durum yurttan haftasonu eve geçince ve büyük abdest sonrası çıkması benim için çok iyi oldu, kendim yapmak istemiyorum çünkü alışkanlık yapabiliyor. Tekrar yapmak istemiyorum çünkü tövbe ettim. Sadece çok bunaldığımda yapacağım o da günah değilmiş araştırdığıma göre..

Erkekler Ne Diyor 2

• büyük abdest yaparken akıntı gelmesi idrar yolu enfeksiyon belirtisidir. Peki idrarını yaparken yanma oluyormu

0|1
    0|0
    • Hocam şöyle söyleyim daha önce idrarı fazla tutmaktan böbreklerimden sancı çekmiştim böbreklerim at nalı şeklindeymiş ve kum oluşumu varmış ilerde taş oluşma ihtimali yüksekmiş bol su içmemi söylemişti doktor fazla da içemiyorum zayıf cılız bir insanım yanma sadece eskiden idrar tutma alışkanlığında vardı onun dışında yanma yoktu uzun zamandır yanma hissetmiyorum fakat afedersiniz sindirim sistemi biraz bozuk 1 haftaya yakın kabızlık çektim çok da zorladığım oluyordu.. Yani idrarda yanma hissetmiyorum fakat prostat olma ihtimalim var dedemde vardı babamda da oluşurken erken tanı ile kurtardı büyük ihtimal bende de olur

• İdrarını tutmak iyi bişey değil ağrı yapması normal baskı yapıyor mesaneye. Bol bol su iç böbreğin ilacı sudur Kum ve taş oluşumunu engeller. Eğer prostatta iltihap varsa kabızliğada neden oluyor ürolojiye gidip idrar testi yaptirmanda fayda var.

• olur oyle seyler ara sira yap mast akinti kesilir :) yapmazsan ara ara olacaktir

0|1
    0|0
    • mast yapamam eskiden çok yapardım huzursuzlaşıyordum ben de tövbe ettim ve kendimi eskisinden manevi anlamda daha iyi hissediyorum.

• birsey olmaz o vakit akinti normaldir :)

• Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler :)

Yükleniyor...