Bu talihsizlik neden kaynaklanıyor sevgili bayanlar (Resimli)?

Bu talihsizlik neden kaynaklanıyor sevgili bayanlar (Resimli)?
Bu talihsizlik neden kaynaklanıyor sevgili bayanlar(Resimli)?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İnce mesajı alanlar çıksın kasıyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadın olmak zor uykuda bile oluyoruz işte

0|0
    0|0
  • Basima hic boyle birsey gelmedi ama yorumlara bakiyorum normal birseymis demek ki.. ben şokkk 😳

0|0
    0|0
  • Cunku uykuda da olabiliyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızlar su olayı kabullenip takip etseler boyle bir kaza nadir baslarına gelicek sen bunu her 23-28 gunde bir oluyosun al arkadasım onlemini

1|0
    0|0
    • Arkadaşım bu maaş günü mü? 15inden 15ine gelsin. Çoğu kadının düzensiz. Hatta hepimizde dönem dönem oluyor hormon değişiklikleri, stres, aşırı mutluluk ya da mutsuzluk gibi bir çok sebep gecikmesine veya erken olmasına yol açıyor. Biz de böyle bir manzarayla uyanmaktan nefret ediyoruz hatta varsa benim gibileri az buçuk belirti hissettiğimden itibaren yaparım gerekeni ama bazen belirti olmadan da olabiliyor. Yani bence yaşamadığınız ve yalnızca google amcadan okuduğunuz bilgilerle yorum yapmayınız..

• Senden daha bilgili oldugum kesindir googledan edindiğim bilgiylede yorum yapmıyorum sıkıntı yapma sen dikkatli oku nadir gelecek diyorum düzensizliğin varsada git tedavini ol dogum kontrolmü kullanacan baska bişi mi kullanacan günlük kulkanabilecegin ince ufak pedlerde var bir insani bilgisizlikle itham edeceksen once iyi okuyup anlayıp ondan sonra laf edecen

• Günleri takip etmemekten 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...