Yunan Kızıyla Yaşadığım Flört Sorunsalı

Şu anda Ilgaz dan yazıyorum.Kamp için burada bulunuyoruz.Doğa mükemmel.Tarifsiz güzel.

Burada hemen hemen heryerden kamp için gruplar var.Karşımızda da Yunanistan Larissa dan bir grup var.10 kişiler.Bunlardan 4 erkek gay..sağda solda öpüşüp göz zevkimizi bozuyorlar.Ama içlerinde bir melek varkii...

İsmi Eirene...Aşık olmş olabilirim.Anlatmaya edebiyat bilgim yetmiyor güzelliğini.İyide bir arkadaşlık kurduk çok kafa kız.Yürüken koluma giriyor,yanağımdan öpüyor falan ama bunu herkeze yapıyo gibi sanki.Yani kendimi özel hissedemiyorum.Çok rahat bi kız.Rahatlığındanmı bana böyle benden hoşlandığındanmı çözemiyorum.Bi akıl verin akşama kadar.Yoksa yapışıcam dudaklarına..

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• romantik bi ortam hazırla bnce şöyle ikiniz olucagı bi yer elinzde biralar ateş yak ne bilim yap bişiler snrada oneden hoşlandıgını sylemelisin.. he buarada sapık sapık şyler yapıpda kızı elineden kaçırma namımızı yürüteyim derkn kndisiyle ciddi düşündgnü belli et..

0|0
    0|0
    • Ya ciddi gibi takılnca nasıl diyim böyle bana kro gözüyle falan bakıyo..Gülümseyerek grubunun yanıda gidiyor. 'Keşke hep birlikte İstanbulda yaşasak.Siz gidinde benimde bi parçam gidecek galiba dedim.Aşağılar bi tavırda güldü yani..

• Mutlaka bişeyler yapıcam zaten mutlaka ;)

• hadi bakalım merakla bekliyorum valla film gibi:D

• ynunan kızlar belkidaha rahattır hoşlanıp hoşlanmadığını burdan anlayamazsın da yalnız kalmaya çalış hareketlerini iyi takip et.

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyor mu bilemem ama bu hareketleri gayet normal kaşarlıkla ne alakası var yani.bence bu hareketlerinden hoşlanmasını kestiremezsin biraz bekle derim

0|0
    0|0
  • herkese yapıyorsa sırf rahatlığından seni öpüyor falan sen bence dudaklarına yapışma,ama yapış bir çılgınlık olsun:)

0|0
    0|0
  • Herkesi öpüyorsa şeytan tüyü var kızda:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kardeşim bende burda izcilik yapıyorum geçen sene yabancıları getirdik bende oradan fransız bi kızla tanışmıştım adı tara'ydı inan görsen açık olursun o derece güzel bi kızdı benimle muhabbeti çok samimiydi ha gerçi senin durumun gibi o kızda diger erkeklerle çok samimiydi bende bu durumdan şikayetçiydim ama elde etmesini bileceksin sürekli jest yap ona peşinden ayrılma senin onu istediğini bilsin bu fırsatı iyi değerlendir :)

0|0
    0|0
  • Yunanı denize döken atanı utandırma evlat yatağa dök yunanı..

Kardaka çıkarma yapan sat komandolarımız kadar sinsi ol..

Tansu çilleri hatırla..O kız ya öpülecek ya öpülecek..

Son söz..

Asılacaksan ingiliz ipiyle basılacaksan rum kızıyla..

0|1
    0|0
    • heeeyt ulan beh! gaza getirdin beni kamuflaj kremini sürdüm, teçhizatı hazırlayıp yunanistana çıkarma yapmaya gidiyorum, savaş çıkarsa sen gaza getirdin derim :)

• gerekeni yap koç hadi göster onlara

0|1
    0|0
  • bizim burdakiler için hoşlantı sayılar.. bu davranış... onlar için normal arkdş davranışından sayılıyor.. herkese yapıosa.. özel hissetmemen gayet dogal... ilgi baskasına yapılmayanın sana yapılmasıdır..

0|0
    0|0
    • Abi doğru söylemişsin..Yinede ihtimalin peişnde koşacam galiba..

• dostum.. ihtimalin peşinden elbette koş.. ama kendini fazla kaptırma.. sonra hayal kırıklıgına ugrayıp.. zor durumlara düşersn... onun için.. etkilemeye calış.. yalnız kalabilcegniz.. ortamlar yarat.. iltifat filan et.. vs .

• Türkün gücünü göster kardeşim

0|2
    0|0
  • bence gayların yanında erkeklerle arkadaş olmaya alışmış senide gay sandığından bu kadar rahat olabilir :)

0|0
    0|0
  • yunanlılar dünyanın en çok eğlenen milletlerinden, gece hayatı hat safhada dolayısıyla o konularda rahatlardır çok ümitlenme türkiye ye göre sıcakkanlılık yuksek olduğundan biraz da güzelse apışıp kalmışsın olay bu :D

0|0
    0|0
    • apışmak tabiri az kalmış olabilir , eridim resmen :D böyle güzel bi hatun olamaz ya olamazzz..

valla dediklerine katılıyorum abi ama öyle ufak doşunuşlar yapıyoki konuşurken bi anda galiba hoşlanıyor benden dedirtiyor..

• geçmiş olsun inşallah hoşlanıyordur :D

• yapış dudaklarına ne olcak sende en az onun kadar rahat ol ha meshebın genısse sevgılı falan da ol ama tabırı cahızse kaşar bı sevgılım var dıyebılırsen tabı :)))

0|0
    0|0
  • bi kalisperasas de bakalım..

0|0
    0|0
  • Ekşi sözlük başlığı gibi olmuş bu..

Kızımız kaşar galiba biraz..

0|0
    0|0
  • yunan kızları iyidir bakma bunların kaşar felan demesine sadece kadın erkek ilşkileri onlarda farklı ama eğer senden hoşlandıysa bırakma peşini hayatının en güzel günlerini yaşarsın Türk olman avantaj, başbaşa kalmaya çalış ve duygularını açıkça söyle türk kızları gibi yapmazlar merak etme aksine bu çok hoşuna gidicektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...