Sabaha karşı gücünü al da topla da gel kollarıma.

sabaha karşı lezbiyen bi arkadaşım üzerimde baskı kuracak bir konu açıp beni dıştaladı.sonra beraber yattık.sevgilisi iyi arkadaşım.seviyorum.ama annesinde kalmıştı.neyse.uyarılacağını bile bile sokuldum ona.sonra bacaklarımı ellemeye başlayınca kahkaha attım.aldın mı intikamını dedi.hah dedim.bir saat kadar önce ben uyuyorum sandı memelerimi elliyordu.sonra uff dedi sırtını döndü.sırtına sarıldım memelerini avuçladım boynunu öptüm vs.haksız pislik kevaşenin teki miyim ben ya?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Abi bi huzurlu sevişmemişsin ki kızla... Kız ne yapsa hak sana... :)

0|0
    0|0
    • sevgilisi arkadaşlığından keyif aldığım biri kız da öyle

• Kızın sevgilisi deyince, erkek bir sevgilisi olduğunu sandım... Lez olduğunu yazmış olmana rağmen biseksüel demeye tercih ettiğini düşündüm... Pardon... Öyleyse bu durum sevgilisiyle senin aranın bozulmasına, dolayısıyla kızla da kavga etmesine sebep olabilirdi... O halde en doğrusunu yapmışsın...

Erkekler Ne Diyor 13

• Cuma ve ctesi gecelerinden sonraa cok uyumak kötü

0|1
    0|0
  • olsan ne olurki

0|0
    0|0
  • sadece birlikte uyuyacagiz soz veriyorum

0|0
    0|0
  • ayyy ne güzeel

0|0
    0|0
  • piii:) siz var ya siz,erkekler oturunca sadece sex muhabbeti yapar,kızlar siz daha tehlikeliymişsiniz walla :))

0|0
    0|0
    • mal mısın kız hetero değil.mantığı kuramadın diymi

• la mal sikik...mantık diyosun sexten bahsediyosun...aşkta ve sexte mantık mı aranır...varsa yoksa kafasının dikine gider iki taraf da.sen neyin peşindesin hala...

• kevaşenin... ne demek? birde konu haksızlığında siz intikamı böylemi alıyorsunuz? ilginç bir yöntem aman saç baş kavga etmeyinde

0|0
    0|1
  • bence kadınlara bisex ilişki yakışıyor...

0|0
    0|0
  • he ondansın

,

1|0
    0|0
  • sen bir yüz karasısın

0|1
    0|0
  • yok abi ya bu kızların hepsi problemlı lezide aynı hepsi aynı :)

0|0
    0|0
  • benide aranıza laın ya banane :(

0|0
    0|0
  • uyan uyan geldik

0|0
    0|0
  • sadece bu kadarcıkmı...:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0