Ben evlenmek istiyorum o cinsellik istiyor?

ben 32 sevgilim 28 yaşında bankacı çok güzel ve tatlı daha önce evlenmiş boşanmış

ben yakışıklı kendimce külütürlü ve geliri oldukca iyi iş adamıyım

onu aşktan öte seviyorum aşırı derece cinsellik yaşıyoruz ama bu ne tezat her kadının isteyip eline geçmediği bir durumu bu elinin tersiyle itiyor. neden diye sordum eğer evlenirsek bu aramızdaki aşk sihri ölür diyor... ama ben kaybetme korkusu yaşıyorum evlenirsek gerçekten bu sihri ölürmü sizce?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• eski evliliğinden dolayı tekrar evlilik düşünmüyor belliki çok üzerine gitme 3 senelik bir birlikteliğiniz var . kaybetmekten korkma bence gidecek olsa çoktan giderdi. sevginizi aşkınızı doyasıya yaşayın. bu arada aşağıdaki yorumardan okudum kalabalık ortamda evlenme teklifi etsem diyorsun. bu bayanda bir çeşit baskı hissi uyandırır. heleki sana evliliği düşünmediğini söyleyen bir insana bunu yapıp sakın ha kızdırma sana cephe almasını sağlama derim

0|0
    0|0
    • haklısın yazın italya ya tatile gidicez belki orda fikri değişir ondan çocuğum olsun istiyorum

• saygıdeğer temenniniz için teşekkür ederim sizede mutluluklar dilerim

• teşekkürler. ayrıca en iyi cevap için de teşekkürler... :)

Kızlar Ne Diyor 3

• yaşadığı şeylerden dolayı demiştir bunu ilk evliliğinde bu yüzden ayrılmış olabilirler.. bencede evlilik aşkı öldürür korkusu bu. zaman verin birbirinize

0|0
    0|0
    • evet ilk evliliği odun gibi geçmiş bunu kendisi söylüyo zaten sebep bu olduğu kesin ama ben öyle biri olmayacağıma söz verdim kendisine

• Evlenmeden cinselliği yaşıyor olması, sizde soru işaretleri bırakmadımı?

0|0
    2|0
    • cinsellik üzerinden ahlak ve kişilik çıkarmak yanlış... zaten türkiye deki toplum bu saplantı nedeniyle yıkılmış parçalanmış hayatlarla dolu fuhuş dediğimiz şeyler sizler gibi düşünen kişiler tarafından yaftalanan kişiler o bataklığın içine itiliyo ve ötekileştiriliyor

• evlilik dışı cinselliğe nasıl bakma doğru peki?

• tebrik ediyorum seni :) boşver o takılmalık ilişki istiyo anlaşılan

0|0
    0|0
    • hayır takılmalık ilişki değil bizimki 3 yıldan beri beraberiz birbirimize aldığımız hediyeleri bilsen öyle olmadığını anlarsın

• ayyyy bak buna inanırım çünkü benim sevgilimde böyle :) incitme onu zamanını bekliyordur bak bnc kendini hazır hissetmiyor evliliğe zaman ver ona :) inan ki o zamanı gelince evvettt dicektir sana benim sevgilimde evlenmek istiyor ama bn hazır degilim şimdi sen bu soruyu sordun sevgilim aklıma geldi fakat aramızda bi fark var bizde cinsellik yok :)

• olması gerekenler varmış zaten sizde... cinellik amaç değil araçtır mutlu olmanızı temenni ediyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• kadınlar nedense daha mantıklı olabiliyor bu aşk meşk işlerinde

0|0
    0|0
    • çok mantıklı gerçekden biz erkekler daha dalma giriyoruz bu işlere

• doğru söylemiş sevgilin.

0|0
    0|0
  • bosver sende işini gör istemiyo işde aklında yok ki onun evlenmek takılmak ıstıyorsa takıl sende istediğini ver istediğini al bak keyfıne yarın oburgun bulursun birini evlenırsın bak keyfine.sen ona bı fırsat vermıssın elıyle ıtmıs bole kadınları hep goruyoruz hayatları boyunca kendılerını kullandırıyorlar onlarda olmasa naparız biz :)

0|0
    0|0
    • 3 yıl takılıyoruz yeter artık

• evlenmek ıstemıyorsa bırak be abi evlen bı omur boyu onla gecer mı sevgıyse sevgı bırak ayrıl gıtsın hayatını kur bu fılm mutlu sonla bıtmez baksana 3 yıl olmus

Yükleniyor...