Adet kanamasını geciktirme sorunu yardım

Adetimi geciktrmem gerekiyordu üç gün öncesinden doğum kontrol hapı yutarak geciktircektim ama adetim 5 gün önce geldi hapı şimdi yutsam kanama kesilir mi? Kesilmesini istiyorum.

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Adetin gecikmesi için kadınların tahmini adet günlerine yakın bir zamanda progesteron hormonu içeren ve doğum kontrol haplarının kullanımı uygundur. Eğer ki progesteron hormonu içeren adet geciktirici ilaç kullanacaksanız adetinize 7-10 gün kala sabah ve akşam; doğum kontrol hapı kullanılacak ise adetin 3. günü kullanılmaya başmalı ve gecikmesi istenen güne kadar içilmeye devam edilmelidir.

Adet geciktirmek için kullanılacağınız ilacı doğru günlerde kullanmaya ihtimam göstermelisiniz. Aksi durumda mütenevvi sorunlar yaşayabilirsiniz. Adet geciktirici ilaçların bulantı, kusma, vücutta şişlik, hafif bir kanama ve iştah artması gibi yan etkileri bulunmaktadır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Doğum kontrol hapı adet geciktirici değildir.Onun ilacı ayrı ama adet olmadan içmen gerkeiyordu onu.Yapacak birşey yok artık.

0|0
    0|0
  • Adetin geldiyse ilaç kullanmanı önermiyorum...

0|0
    0|0
  • kesilmez artık

0|0
    0|0
  • hap alman gerek ama oynama bence geçmesin

0|0
    0|0
  • doktor değilimki :(

0|0
    0|0
  • hiç bilmem ama sanki yanlış yapıyorsun gibi geldi

0|0
    0|0
  • hiç sanmamm...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır kesilmez. hapın şuanda hiçbi etkisi olmaz ve adet kanaman kesilmezde zaten. bidahaki ay olmamak istiyosaan 15 gün önceden kullanmya başla son 15 günde yumurta çatlamaya başlıyor çünkü.

0|0
    0|0
  • deli misin kızım sen kesme sakın ilerde sorun olur !

0|0
    1|0
  • kesilir kesilir ama snra çok sıkıntı çekersin snra yüklü miktarda kanaman olur içmemelisin bence doktora başvur yada

0|0
    0|0
  • kesilmez doğum kontrol hapı istediğiniz zaman içilmez

doğru kullanman gerekiyor o hapları

0|0
    0|0
  • Dengeni bozma derim. Yuzmeyeceksen. Tak tamponunu gecmez merak etme. Altina da ped tak istiyorsan.

0|0
    0|0
  • tatlım doğum kontrol hapları adet söktürücü olarak kullanılır aynı zamanda ;)

0|0
    0|0
  • Nasil birswy bu ya, kesme ilrrde sorun olur

0|0
    1|0
Yükleniyor...