İlla başlık mı gerek :( ?

Burdaki soruları okuyorumda ne dümenler dönüyor ya :D genelde erkekler artık bakire kızın kalmadıgını söylemis ama ben daha birisiyle öpüşmedim bile yaşım 19 bu arada yani çirkin asla değilim sadece sevgililerimi iyi seciyorum ve ciddi bir sey hissetmiyorsam öyle bir yakınlasma içine girmiyorum çünkü özel olsun istiyorum kendime saygımdan dolayı. yani burdaki kızlar mı garip ben mi anlayamıyorum yoksa dünya mı tersine dönmüş :D

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın bende senin gibi dusunuyorum sen boyle mutluysan onemli degil gerisi burdaki insanların da kendi tercihi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• burdakilerin % 90nı zaten kız değil ki erkek hepsi sahte profille milleti trolluyorlar. Sen en doğrusunu yapıyorsun sen normalsin :D

1|0
    0|0
  • yok öyle değil genel olarak dünyanın çivisi çıkmış durumda sen iyisin

1|0
    0|0
  • çoğu hayal ürünü canım :D

1|0
    0|0
  • Dünya geri vitese taktı ablası ter yöne girdi hatta takla attı pert oldu 😉

1|0
    0|0
  • Insanlar azıtmış sen iyisin aynen devam evlenmeden yapmafa zaten

1|0
    0|0
  • Sen dogru yoldasin bence kocan olacaknkisi cok sansli

1|0
    0|0
  • aferin kız. ☺☺

1|0
    0|0
  • Öpüşelim o zaman

0|0
    1|0
  • Kaybın yok şanslısın

0|0
    0|0
  • afferin cici kızıma sen hep böyle akıllı bakire bakire kal :D diğer kahpelere özenme :D

0|0
    0|0
  • Sen istisnasın

0|0
    0|0
    • heralde artık öyle düsünüyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkekler temiz kizlara cok yamuk yapti hainlik nankorluk yapti kizlarda hakettikleerinin bu oldugunu dusunuyorlar bence temiz duzgun erkek yok bizniye olalim bizi uzecekler zaten diye dusunuyorlar

0|1
    0|0
  • Daha 19 sun. ben 26 oldum. opusmedim bile. olabilir yani. bekliyrz :)

1|0
    0|0
  • aynen bende öyleyim 22 yaşındayım hiç çıktığım olmadı kendimi şime aklıyorum

0|0
    0|0
    • yani mantıklı olan bu aslında. Geri kafalılık diye düsünmüyorum sadece o kişinin özel olmasından yanayım

• aynen

Yükleniyor...