Adetliyken kızlık zarı muayenesi yapılmaz değil mi arkadaşlar?

kızlar ben 23 yşm bir hata yaptım çok pişman oldum..hastaneye gitsem muayene yapılmaz değil mi adetliyken.. tıp hastanesi açık şu an

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun adetle ilgisi yok. Sadece adetliyken doktorun burun direği kırılır ve midesi ters döner o kadar. Sonuçta bakacağı yer vajina girişindeki kıkırdağımsı doku, varsa bi zedelenme yırtık görür zaten. Adetin geçince de anlayabilir bunu doktor. Sen şimdiden bekaretini bozan bir erkekse bozdun ettin diye ağlayıp zırlamaya başlaki eğer gerçekten bekaretin bozulduysa sana aklın şimdimi başına geldi demesin. Eğer bozulmadıysa da aaa adetmiş ben öyle sanmışım dersin

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Adetin bitmesini beklemen gerek ama neden ihtiayç hissettiğini söylersen yardımcı olabilirim belki?

0|0
    0|0
  • üniversitede o günlerde kız arkadaşlarıma ne kadar ısrar etsem gelmezlerdi, gelseler bile durumu anladığım için üstelemezdim. neden özellikle o gün bu işlere giriştin ki?

0|0
    0|0
  • git ama geri gönderirler büyük ihtimal

1|0
    0|0
    • bencede..

• saol..

• Rica ederim.

• Adetliyken kimse bakmak istemez. Doktor sana demezmi yangından mal mı kaçırıyorsun adetin bitince gel diye o zaman ne cevap vereceğini biliyorsan git tabiki. Ancak verecek bir cevap bulmakta güçlük çekiyorsan gitme derim.

0|0
    0|0
  • nasıl bır hata yaptın ?

0|0
    0|0
  • yapılırda kokarya olmazki temiz git

0|0
    0|0
  • hatırladım ben bu soruyu...

0|0
    0|0
  • yapılmaz be kokar

0|0
    0|0
  • yapılabilir herşey mümkün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o zar gitti artık hasar gördü en azından..

0|1
    0|0
  • anlamadım yaşınız kaç ? doktorla işiniz ne ki ?

0|1
    0|0
    • 23 canım erkek arkadaşımla bir durum olduda bekaret testi için

• adetliyim şimdi hafiflesin öyle bakarım.teşekkür ederim canım saol

• rica canım , bir sorun olursa yaz yardım ederim sana istersen..

Yükleniyor...