Doğum kontrol hapı kullanmak istiyorum ama?

Arkadaslar ben dogum kontrol hapı kullanmayı düsünüyorum ilk kez kullanacagım hapı eczaneden ne fiyata alabilirim ve dogum kontrol kapının herhangi yan etkileri var mı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• markadan markaya değişir bu yan etkiler ayrıca herkese bu yan etkiyi yapacak diye birşey yok. birinde sıkıntımı yaşadın diğer markaya geç. hastalarıma ben genelde yazz'ı öneriyorum. yan etkisi en az olanlardan biridir. 2 yıl süreyle aralıksız kullanabilirsin sonra bir 6 ay filan ara vermeni öneririm. kullanım talimatları paketin içinde yazıyor. uzun uzun burada ben yazıp sen okuyacağına kağıttan oku daha az gözün yorulur fiyatı 20 lira civarlarında olması lazım.

1|0
    0|0
    • peki cok tesekkür ediyorum fakat herhangi bir kilo problemi olmaz degil mi?

• biri yapar diğeri yapmaz. tabi A hapı sana yapıp başkasına yapmayabilir B hapı ise o başkasına yapıp sana yapmaya bilir. kilo dediğin ise en fazla 2 kilo 3 kilo. genelde bu kilolar göğüs bölgesine alındığında görüntüde pek birşey değişmiyor farkı sadece tartının üzerinde görürsün ne olur biraz olsun göğüslerin büyür.

Erkekler Ne Diyor 4

• Doktor yazmıyo zaten hapı cpk fazla degil 10-15 lira adetin basladıgında ilk hapı içeceksin düzenli ve saatinde alıcaksın ilk 1-2 ay düzensizlik ara kanama yapabilir tam etkili koruma için 6 ay kullanman lazım düzenli kafana gore kullanma doktor kontrolünde al nie kullanmak istiyosunki

1|0
    0|0
    • ay niye kullanmak istiyim hamile kalmamak icin :))))

• Belki vucudunda asırı kıllanma vardır ya da adet düzensizliği vardır :) sadece hamile kalmamak için kullanılmıyo :)

• hıı cahillik yaptım o zaman ben istenmeyen gebeligi önlemek icin sordum :))

• yan etkileri ileriki yaşlarda ortaya çıkıyor, çocuk yapmakta sıkıntı yaşanıyor bu sefer.

1|0
    0|0
  • Kilo yapar..

1|0
    0|0
  • illa et ete deyecek yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• önce doktora gitmelisin sana tahliller yapsın uygun görürse başla

0|1
    0|0