Cinsellik de yemek gibi bir ihtiyaçmışmış da

az önce arkadaşla konuşuyorduk şimdi tavla oynuyor neyse bitmiş.demem o ki herkesle seks yapmam arzulasam bile dedim.benim gibi düşünmesi şart.o erkek.bence dedi yemek gibi bir ihtiyaç yemeği sorgulamam dedi.amk beş dakika önce baharatlardan konuşmakta idik.neyse mevzu bu değil.vajinada 31 çeken ve her daim abazan erkeklerin kol gezdiği yurdumda bir avcı kadar keskin gözlere ve bir kevaşe kadar keskin duyulara sahip olmak gerekliyken,seks yine de yemek yemek kadar doğal bir ihtiyaçtır diyebilir miyiz?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• SAğol kardeş, ben niyetliyim...asdasdasdad

6|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 17

• Bak burada çok doğru söyledin,

Evete yemek, hava, su kadar ihtiyaç ama bunun için o mantilede, o mantıkta olmak lazım. Yani önüne gelenle yatıp sonrada el değmemişini istememek lazım. İki bacak değil beyninde bakire olanı aramak lazım.

Hep iki bacak arasına önem verirler ya size basit bir örnek;

Çok samimi olduğum ve yaşam şekli de beğendiği hoşlandığı erkeklerle zevk için yatan bir bayanla benzer bir sohbet içindeyim ve bana aynen şöyle dedi "bazı erkekler önüne geleni yatağa atabileceğini ve sonrada el değmemiş istiyorlar ya. Böylesi deg geldiğinde onunla sevişirken gözlerimi kapadığımda başkasını hayal ediyorum ve garibim beni zevke getirdiğini sanıyor ama bilmiyorki bedenim onunlayken beynimde başka birilerinin olduğunu"

Kısacası ya toplum olarak hepimiz bu konulara adam gibi uzak duracaz ve olması gerektiği gibi olacağız. Lafta namus bekçisi gibi olup uygulamada önüne geleni yatağa atılacak olarak görmiyeceğiz. Yada bu mantığı kabul edeceğizç

Bu arada olurmu demeyin oluyor, unutmayın dün sizin ilk aşkınız olan kişi bugün bir başkasının eşiyken, dün bir başkasının ilk aşkı yarın sizin eşiniz olacak. Siz ilk aşklarınızla ve sevdiğiniz, hoşlandığınız kızlarla ne yaşadıysanız o kızda ilk aşkıyla sevdiğiyle onları yaşayacak ve size öyle gelecek.

Ama siz bu konularda katı olursanız o kız veya erkek bunları sır gibi saklayacak. Neden mi çünkü söylerse sizi kaybedecek, söylemezse ruhunuz bile duymayacak.

3|1
    0|1
  • bakis acisina bagli. o kadar farkli sekilde karnini doyurabilirsinki. uzakdogu usulu torensel. almanlar gibi direkt ana yemek. fransizlar gibi cesitli ve damak zevkine hitab eden .. nerde yediginde onemli. luks ve fetish derecesinde suslu ve ambiyansa para verilen bir yerde mi yoksa salas ama lezettli yemeklerin oldugu bir mi. eline bir sandvic de alip kendi basina da doyurabilirsin kendini.

0|0
    0|0
  • Bencede sex,yemek yemek gibi bir ihtiyaçtır.Tabi günde 3 öğün sex mi yapalım diyebilirsin ama haftada en kötü hergün 1 kere sex yapan insanlar var ve bu olayın çok sağlıklı olduğu bile söyleniyor.

0|0
    0|0
  • ihtiyaçtır ama ihtiyacımız var buna çatısı altında saçmalamamak lazım bence

0|0
    0|0
  • Senin arkadaşla tanışdırırsan cevap veririm. :)

0|0
    0|1
  • Profilime göre biraz tezat bir yorum olacak.Kadınlar sevgiye açtır.Sevgiye ve ilgiye daha çok ihtiyaç duyarlar.Cinselliği de sevdiği adamla yaşamak ister çoğu kadın zaten.

Fizyolojik olarak ise bir ihtiyaç olduğu da doğrudur, fakat her önüne gelenle yatmak midesizliktir.

0|0
    0|2
  • evet ihtiyaç ama ülkede böyle kızlar oldukça bu abazanlık devam eder vermiyosan hiç vermede veren kişide çok naz yapıyo amk naz yapmasın işte

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • erkek için mecburiyet..yoksa düz duvara tırmanırız...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru ihtiyaç bana göre

0|0
    0|0
  • Her iki taraf içide ihtiyac oldugunu düşünmekteyim...

0|0
    0|0
  • aylardır aşağı köyden haber alamıyorum

garııı gaırııı garıııııı

0|0
    0|0
  • ihtiyaç değil mi yani? ha eğer ihtiyaç değil diyorsan bunca adam boşa evlendi desene...

1|0
    0|3
    • ihtiyaç.ama yemek gibi değil.seçerken düşünce ve pratik birliği şart.

• takıla takıla ona mı takıldın :)

• yes beybi seks bağımlısıydım sanırım.böyle takıla takıla aşceiz

• yemek içme kadar doğal bir ihtiyaç bence

0|0
    0|0
  • amannn eskiden sex mi varmıs

0|0
    0|1
  • attır gitsin.

0|0
    0|1
  • aynen baya ıhtıyacın ustune cıkdı yemeknden önce alınmaya baslandı:)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• öyle bile olsa her yemeği yemem ki ben. seçerim...

0|1
    0|1
  • evet seks yemek kadar önemsenecek bi ihtiyaçtır ama benim midem her yemeği kaldırmaz

3|0
    0|0
  • İki taraf icinde kesinlikle bir ihtiyac zaten bu ihtiyaci gidermeniz icin yalvaran bedeniniz oluyor uzun sure hic bir sey yapmayinca ama tabiki her seyin fazlasi zarar masturbasyonun falan da fazlasi zarar.

0|0
    0|0
    • yemek yemenin bile adabı var.arkadaşlarımla sevişmemeye çalışıyorum misal

• Bak orasi dogru iste adabi var yani.yemegi de cok fazla yemenin zaralari var tatliyi da fazla kacirmamak lazim bence

• patlat gitsin. <asdfghj

0|0
    1|0
  • Yemegi de seciyoruz :-).

1|0
    0|0
  • Yemekle kiyaslamam la.Aclik nedir bilirim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...