Adet geciktirici bi şey var mı ?

tam sınav günüme denk geliyo var mı adet geciktirici herangi bi şey doğum kontrol hapı kullanamam adetim geçti

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Jinekoloğa danışıp adet geciktirici ilaç alabilirsin.

0|0
    0|0
  • bence oynama adetinle.zararlı.buluşma zamanını ertele ya da geri al.

0|0
    0|1
    • sınav günüme denk geliyo karnım çok ağrıyo sınavı yapamam sınavla mı buluşmayı ertelim

• Sınav uygulamalı mı?

1|0
    0|1
    • hayır da benim karnım ağrıyo bütün derslerden de aynı sınava girince karın ağrısı sıkıntı oluyo sayın laf soktuğunu sanan arkadaşım

• ya benim adet sancısına iradem filan yok beynimi de yönlendiremiyorum olmuyo yani yoksa sadist miyim manyak mıyım her ay acı çekeyim olmuyo geciktirici bi şey lazım

• yaa bana ne bağırıyon, benmi yarattım adeti? saçını başını yolarım bak akşam akşam!

• Cidden sizin işinizde zor. Benim şahsen sınavda dışkı haricinde sıkıntım olmuyor. Kolaylıklar .:(

1|0
    0|1
  • kullanma daha iyi. daha sonra uzaylı veya maymun doğurma ihtimalini çoook yükseltiyo.

0|0
    1|1
  • Yara bandı kullan rahat edersin

1|0
    0|1
  • ertesi gün mü ne geciktiriyordu.

0|0
    1|1
    • oha ben onu nasıl alim

• hayır da ben eczaneden alırken utanırım diyorum

• kasaba da falan oturuyorsan veyahut büyük şehir değil ise, normal.

• hapları var ama doktora danış

0|0
    0|0
  • Ben varım

1|0
    1|1
  • hapları var ama doktora danış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet ismini bilmiyorum ama var öyle ilaçlar. Eczaneye gittiğinde durumu anlattığında verirler ilacı. Ama tavsiye etmiyorum. Bozma düzenini.

0|1
    0|0
    • mecburum bütün derslerden tek sınav ve karnım acayip ağrıyo hiç bi şey yapamam

• hmmm regl olmadan öncei 12 saatte soğuk suyla duş yap çık duştan çok üşüt kendini bi de 1-2 az ye hiç tatlı yeme bi de akşam uyurken battanie falan örtme hatta odandaki kaloriferi kıs mutlaka gecikir :)

0|0
    0|1
    • hıı eminim öyle olur ertesi gün ağrıdan ölim dimi

• ya gecikmezse daha beter olmasın risk alamam

• eee ii o zmn canım al ilacını otur ne diyim :D

• Var ama kullanmaman kullanmandan daha iyi.

0|2
    0|0
  • war tabi git doktora söle ... ...

0|0
    0|0
  • fare zehiri.

0|0
    1|2
Yükleniyor...