Adet geciktirici bi şey var mı ?

tam sınav günüme denk geliyo var mı adet geciktirici herangi bi şey doğum kontrol hapı kullanamam adetim geçti

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Arkadasım ilk duyduğumda ciddi anlamda karşı çıktım kız arkadaşıma ancak ciddi bir araştırma sonucunda sakıncasının olmadığını gördüm maydanoz yapraklarını demleyerek cay olarak içebilirsiniz abartmayın ama günde en fazla 3-4 bardak veya bir tatlı kaşığı toz tarçın özellikle tarçın bu konuda cok ciddi bir kesici ama kesinlikle iki yöntemi bir arada denemeyin garanti olması acısında. Sadece birini denemenizi tavsiye ederim tarçın cok işe yarıyor regl olduysan eğer keser o kadar ama saglıgınızı bozacak kadar yapmayın

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa danışıp adet geciktirici ilaç alabilirsin.

0|0
    0|0
  • bence oynama adetinle.zararlı.buluşma zamanını ertele ya da geri al.

0|0
    0|1
    • sınav günüme denk geliyo karnım çok ağrıyo sınavı yapamam sınavla mı buluşmayı ertelim

• Sınav uygulamalı mı?

1|0
    0|1
    • hayır da benim karnım ağrıyo bütün derslerden de aynı sınava girince karın ağrısı sıkıntı oluyo sayın laf soktuğunu sanan arkadaşım

• ya benim adet sancısına iradem filan yok beynimi de yönlendiremiyorum olmuyo yani yoksa sadist miyim manyak mıyım her ay acı çekeyim olmuyo geciktirici bi şey lazım

• yaa bana ne bağırıyon, benmi yarattım adeti? saçını başını yolarım bak akşam akşam!

• kullanma daha iyi. daha sonra uzaylı veya maymun doğurma ihtimalini çoook yükseltiyo.

0|0
    1|1
  • Cidden sizin işinizde zor. Benim şahsen sınavda dışkı haricinde sıkıntım olmuyor. Kolaylıklar .:(

1|0
    0|1
  • Yara bandı kullan rahat edersin

1|0
    0|1
  • ertesi gün mü ne geciktiriyordu.

0|0
    1|1
    • oha ben onu nasıl alim

• hayır da ben eczaneden alırken utanırım diyorum

• kasaba da falan oturuyorsan veyahut büyük şehir değil ise, normal.

• Ben varım

1|0
    1|1
  • hapları var ama doktora danış

0|0
    0|0
  • hapları var ama doktora danış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet ismini bilmiyorum ama var öyle ilaçlar. Eczaneye gittiğinde durumu anlattığında verirler ilacı. Ama tavsiye etmiyorum. Bozma düzenini.

0|1
    0|0
    • mecburum bütün derslerden tek sınav ve karnım acayip ağrıyo hiç bi şey yapamam

• hmmm regl olmadan öncei 12 saatte soğuk suyla duş yap çık duştan çok üşüt kendini bi de 1-2 az ye hiç tatlı yeme bi de akşam uyurken battanie falan örtme hatta odandaki kaloriferi kıs mutlaka gecikir :)

0|0
    0|1
    • hıı eminim öyle olur ertesi gün ağrıdan ölim dimi

• ya gecikmezse daha beter olmasın risk alamam

• eee ii o zmn canım al ilacını otur ne diyim :D

• Var ama kullanmaman kullanmandan daha iyi.

0|2
    0|0
  • war tabi git doktora söle ... ...

0|0
    0|0
  • fare zehiri.

0|0
    1|2
Yükleniyor...