Dalga geçmeden lütfen?

Merhaba arkadaşlar 27 yaşındayım Yaw kimseyede böyle bakan eden biride değilim ama şu son 5-6 aydır Cinsel dürtülerim acayip çovaldı evlenmeyi düşünmüyorum açıkcası rahatımı düzenimi bozmak istemiyorum ama gel gelelim kendime hakim olamamaya başladım. Evli flan olsam zaten eşim hepten yanar sabah akşam kaçacak yer arar gibi geliyo çok fenayım. Legal bir işde yapmak istemiyorum Zina tarzı ne yapsam bilemedim :D

Güncellemeler:
Son cümle Legal olan yer İllegal :D bir kaç harf yemişiz :D

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• gel evlenelim :D

0|1
    0|0
    • Bunu çok düşündüm :D ya benim standar bir düzenim var kafam rahat :D

• öyle zaten o korku oolmasa çoktan sıradanlaşmıştık neyse hayırlısı be soran :D

• :) + 1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne guzel senim gibi bir erkek fakat senin gibi dusunen ve duzgun biri olduguna inandigin gecmisinde bir kereligine hata yapmis bir es istermiydin hayatinda? merak bu sadece

0|0
    0|0
    • Samimiyetine inanırsam kabul ederdim. Çünkü hatasız insan olmaz

• evet sohbet için tşkler :)

• Sanada tesekkurleer😉

• zina illegal degil. gonul rahatligiyla yapabilirsin.

1|1
    0|0
    • Neye göre?

• Benim ne mana da dediğimi anlayan anlamıştır Şimdi edebiyat parçalayamam burada :D Yani yaşa dışı kaçak et nasıl anlıyorsun o tarz bişe yapmak istemiyorum manasında dedim :D

• ha yapma onu zaten. zina degil o fuhus.

• bir kadinla anlasmali Imam nikahi kiy iliski icin binevi fuckbody gibi sonra sikildiginda bosa

0|0
    1|0
    • Hiç Benim tarzım değil ben insanlara değer veren biriyim Eski kafalıyım :)

• İmam nikahı olunca çözülüyo mu herşey kardeşim islam dininde niyet önemli ordaki niyetini Allah biliyor sadece cinsellik için nikah yapıyorsun bu nikah kabulmüdür sence

• @Yakışıksız34 Alsana bir kaya nereye dayarsan daya :D + 1

Erkekler Ne Diyor 3

• 100 doların yok mu mk? 😄

0|0
    1|1
    • Var olmasına varda Yukarda allah'da var nedecez :)

• Bak son cümlende diyorsun ki; "Yasal bir şeybyapmak istemiyorum. Zina tarzı ne yapabilirim?" En azından öyle anlaşılıyor. Ben siruyu o cümleye göre cevapladım. Sevgiyle kal 😊

• Eyw bende yeni fark ettim düzelttim

• Korkuyorsan yapmayacaksın.

0|0
    0|0
  • Bende 28 yaşındayım senin gibiyim yok mu bu işin bir çaresi? ☺

0|0
    0|0
Yükleniyor...