Regl görmeme sorunsalı?

11 gündür Regl görmem gerek ama görmüyorum. Yakında doktora gitmeyi düşünüyorum. Stresli bir ay geçirmiştim hasta olup ilaç içmiştim acaba sebebi bu olabilir mi. Ama 11 gün neredeyse 2 hafta gecikti sizce nedeni nedir?

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Stres ve ilaç normaldir ama kist falan varsa belki sorun olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mevsim degisikligi
    stres
    ilac.

Mevsim degisimi 7 gune yakin geciktirir stres 12 gune kadar gecikme yapabilir ilaclar analjezikler ise 2 haftaya yakin. Ilk defa oluyorsa ciddi bisey yoktur bunlardan kaynaklanir hep boyle ise doktora git adet gecikmesinin yaninda tuylenmede varsa her kizda artik hemen hemen gorulen polikistik over rahatsizligin olabilir..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kötü bir durum

1|0
    0|0
  • iyi ki kadın degılım çok şükür

1|0
    0|0
    • Öyle deme. Zor ama güzel kadın olmak.

• Anladım ben seni ama olsun yani kullanma yine de diye dedim. Zor ama güzel dedim sen beni anlamadın :) bu arada zor durumda olduğumuzu kabul etmen çok güzel çoğu erkek laf yapar

• ne de çok anlamamışım senı ((: doğrudur güzeldir. Öyle eğri oturup doğru konuşmak gerek , onca sıkıntınız var goruyoruz

• ilaçlar bozabilir kimyanı evet.

1|0
    0|0
  • stres geçiktiriyor. araştırdım sizin için.

1|0
    0|0
  • İlişki yaşadın mi peki

0|0
    0|0
  • stres
    hava değişim

0|0
    0|0
  • görme bişy olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Doktor 11 gün gecikme için olabilir der. Her haltta doktora gitmeye ne kadar meraklısınız valla hiç yorulmuyor musunuz? Stres durumundaysan iki ay üç ay bile gelmeyebilir.11 gün ne ki

1|0
    0|0
    • Her haltta gitmeye ne gerek var diyorsun ama annem de polip var teyzelerimden 2 si rahim kanseri her zırt pırtta doktora gitmezsem ilerde sonuçları ne olur?

• Ama kist ya da polip sorunsalı olabiliyor bundan önce de 3 ay olmadım sence 20 yaşında biri için bu normal mi

• Strestense normal olabilir evet ama öykün tıbben değiştirir tabi.

Yükleniyor...