Ayrılıp tekrar barışan bir erkeğin sevgisi?

sevgilimle 3yıldır çıkıyoruz çok şey paylastik karı koca ne kadar şey paylaşıyorsa o kadar şey paylastik cinsellik hariç.benim binlerce hatam oldu hep dikkafali davrandım 4ay ayrı kaldık ve ben bu sürede 1ay birisiyle çıktım buna rağmen geri döndü sorunları çözelim dedi ve barıştık biraz soğuk telde.ama yanyanayken çok iyiyiz sevgisi bitmemiştir dimi ve geleceğe dair konuşuyo iş bulup ona göre ileriki planlarımızı yaparız diyo sevgisi azalmamistir dimi telde soğuk diye bunu düşündüm :(

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ayrılınca hemen biriyle çıkmışsan bence sana dönmesi hata gerçi zamanla bu yaptığın daha fazla koyar ona...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yok geri döndüyse seni seviyordur telde de bilmiyorum ama önemli olan yanındayken nasıl çünkü orada canlı görüyorsun rahad ol sıkma canını

0|0
    0|0
  • uzakmısınız birbirinizden sen nerde oturuyosun o nerde oturuyo çünkü bnde aynı durumdayım hemde tıpatıp aynısı

0|0
    0|0
    • yok ayni ilçede yaşıyoruz biz haftada bir yada iki kez görüşürüz

• bnce seni seviyo ama gururuna yediremiyo biyerden patlak verir yüzüne vurur

• Sevgisi azalmadıysa bile güveni bitmiş durumda...

0|0
    0|0
    • tekrar güvenini kazanamam mi ? Bunun için çabalıyorum

• Bence artık çok zor. Her tartışmanızdan sonra başka biri ile başlayabileceğini düşünecek...

• azalmamıştır yaaa

0|0
    0|0
  • evet düşüncen doğru sevgisi kalmamış fakat farklı bir düşüncesi var kullanmak gibi

0|0
    0|0
    • neyi kullanabilir ya ? Cinsellik üzerine kurulu bi ilişki değil bu !

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...