Vajinal duş zararlı mıdır?

Vajina kendi kendisini temizleyebilen bir organmış, vajinal duş bile zararlıymış, bu doğru mu? Temizliği en doğru nasıl yapılmalıdır?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ya siz kafayımı yediniz ne. vucut gerekli görevini yapıyor. akıntın varsa sağlıklı olduğunun belgesidir vajen bölgesinin. niye yıkıyorsun. vajina temizliğinde sadece dış Yüzey ıslak bir şekilde temizlenir. başka olmaz. ne kullanırsan kullan dengesini bozarsın.

0|0
    0|0
    • Evet ben içine su tuturak temizlediğimi sanıyordum çünkü dudaklarını araladığımda iç kısımlarda beyazımsı jöle kıvamında akıntı olduğunu görüyordum onlardan hoşlanmıyordum su ile temizlediğimi düşünüyordum ama araştırdım ve yanlış olduğunu gördüm. O beyaz akıntı mantarın habercisi midir? Masturbasyondan sonra oluyor genelde

• kötü koku ve kaşıntı yok ama akıntının renksiz olması gerektiği yazıyr

• Normal o zaman akıntının rengi zaman zaman değişir arkadaşım

En İyi Kız Görüşü

• Temizleme jelleri var genital bölge için. Duş jeli gibi. Kozmetikcilerden bulabilirsin

1|0
    0|0
    • ama onlar da zararlıymış

• zaten sabun kullanmıyorum duş jeli de öyle. Anladım teşekkür ederim eczaneden bulabilir miyim bu temizleme jelini?

• Emin değilim bir sor olabilir

Erkekler Ne Diyor 13

• Zararlı vajinal duş. Dış dudaklar içinde özel intim losyonlar kullanman gerekli.

0|0
    0|0
    • losyonların da zararlı olduğunu duydum

• İçini fazla yıkama, yararlı bakterileri öldürürsün.

0|0
    0|0
  • doğru zaten vajınanın kendı sıvısı var sureklı nemlıdır ve cok az bı akıntıyla o sıvı pıslıgı dıdsarı atar sen eger suyla o sıvıyı yok edersen vajınanın dogal antıbıyotıgını alırsın kısaca mıkroplara acık hale getırırsın

0|0
    0|0
    • anlıyorum yıkıyordum ben ne bileyiim daha temiz olsun isterken başıma gelenlere bak

• ıcını yıkama dısından yıka o zaman olabılır

• bilmiyorum ilgi alanım değil

0|0
    0|0
  • Evet içine su tutmayın diyorlar

0|0
    0|0
  • onu kendi haline bırak herşeyi o yapar merak etme, senin oraya tuttuğun su saf su değilki zaten.

0|0
    0|0
  • 3 gün yikamayin bakalım kendini mi temizleyecek yoksa kokacak mi

0|0
    0|0
  • bnce yanlıs

0|0
    0|0
  • Dus basligini hortuma kadar sok icine hafif tazyikle ilik suyla durula gecmis olsun:)

0|0
    0|0
  • evet vajina duşu vajinanın intihap ve mantar olmasını tetikliyor.

0|0
    0|0
  • O ne demek ya

0|0
    0|0
  • Bayan olmak gerçekten zor
    Vajinayi hem kilsiz hem temiz hemde güzel kokmasini sağlamak zorunda

0|0
    0|0
  • Islak mendille sil :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet içini yıkama, özel temizleyiciler kullanabilirsin.

0|1
    0|0
    • onlar da zararlı değil mi

• kaşıntı varsa mantar. yıkadığın için ph dengesini bozuyorsun ve mantara sebep oluyorsun. mantar olunca daha çok yıkıyorsun... kısır döngü.

• kaşıntı yok, of of. Yıkamayayım o halde teşekkür ederim.

• Duş derken

0|0
    0|0
    • işte orayı su işe yıkamak

• sende o renkte akıntı oluyor mu arada?

• Sevişmeden sonra bazen oluyor

• Özel genital bölge temizleyiciler var alkolsüz olanlardan al

0|0
    0|0
    • onlar nasıl oluyor da sudan daha zararsız olabiliyor ben onların da zararlı olduğunu duydum. Sen kullanıyor musun bu temizleyicilerden

• söyleseydin bana da o başka şeyleri :D

• Özelden söylerim anca. 😀

• evet zararlıdır ph dengesini bozar

0|0
    0|0
    • yani kendimiz hiç temizlemeyecek miyiz orayı?

• ama renksiz olmalıydı diye biliyorum bu beyaz gibi

• denizdeki suyuda küçük bir şişeye doldursanız beyaz görünür ama aslında mavidir

• Kesinlikle yapmamalisin vagina icerisnin Ph değerini bozup mantara sebep olursun

Bu bölgenin sadece dışarıdan gözüken kısımlar temizlenmeli içeriyi yıkama zararlı

0|0
    0|0
    • dudakları yıkanmamalı yani değil mi?

• Ayrıca aylık kanama sonrası bir kaç gün kuruluk olması lazım o bahsettiğiniz akıntı normal ama dediğim zamanlar bir kaç gün kuru günler olmalı eğer hiç kuru gün olmazsa giten lazim

• Gerçekten zor iş. Ben en iyisi mi doktora gideyim net olarak öğreneyim mantar var mıymış yok muymuş, teşekkür ederim

Yükleniyor...