Vajinada gaz olayi nedir?

arkadaş bu nasi bir sey ya. koku falan yok ama gaz çıkışı oluyor bazen sesli. bakireyim ilişkiye faln girmedim neden olabilir?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinanın bollaşması ya da genişlemesi sonucu meydana gelen bir durumdur. Bu nedenle vajinanın genişlemesine neden olan her etken vajinadan gaz çıkışı ya da ses çıkışına neden olabilir. Rahim sarkması, idrar kesesinde sarkma ve idrar kaçırma gibi problemleri olanlar, zor doğumlarda (büyük bebek doğurma) oluşan yırtık ya da doğumun kolay gerçekleşmesi için yapılan kesiklerin iyi dikilememesi vajina da genişlemelere neden olur. Vajinadaki bu genişleme, vajinanın penisi tam kavrayamamasına sebep olur. Vajinadaki genişleme sadece vajinadan ses gelme problemini doğurmaz. Buna ilaveten genişlemiş vajina, cinsel ilişkide, ilişkinin rahat gerçekleşmesini sağlayan sulanmaya da engel olur. Sulanmanın engellenmesi demek, cinsel ilişki problemlerini daha da artırır. Gerek erkeğin gerekse kadının hissedeceği zevkin düşmesine neden olacaktır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her deneyimli erkek bunu bilir vajina hava giriyor sadece bunda bir şey yok yani. Bende ilk tuhaf bulmuştum ama eşim bunun normal olduğunu girip çıktığı anda hava girdiği için o ses çıkıyor korkucak bişey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• götüne giden bağırsaklar vajinana bağlıdır

0|0
    1|0
  • Yeni birlikte olmaya başlayan bayanlarda vajina bu yeni olaya alışmadığı erkek çıktıktan sonra bir boşluk olur sonra hava yapar. Vücut bu duruma alışana kadar bu devam eder

0|0
    0|0
  • vaginana dolan havadan dolayı olur bu vagina osurması, bazen güldürür :D çıkmazsa ağrı da yapar ama illaki çıkar zaten ;)

0|0
    0|0
  • olur tabiki bu gaz çıkışı normaldir , arasıra vajinanın havasını havasını almak gerekir , çok sıkışırsa patlamalar bile olasıdır

0|0
    0|0
  • Dişleri olsa konuşur bile seninki 😎

0|0
    1|0
  • Kasların gevşektir hava girerdir içeri

0|0
    0|0
  • olmasın mı, normal dogal bisey

0|0
    0|0
  • normal içeri hava dolar herkeste oluyor o ilişki sırasında da oluyor

0|0
    0|0
  • normal çoğu bayanda vardır

0|0
    0|0
  • Girme zamanın gelmiş artık ses bile bunu diyor işte kızım

0|0
    0|0
  • ilk defa senden duyuyorum :)

0|0
    0|0
  • Nasi beceriyosunuz bilmiyorum ama kiz arkadasim bildigin iceriye hava cekip aynen geri cikarabiliyodu gaz gibi -_-

1|0
    0|0
    • Hahahah ben de yapabiliyorum 😂

• Cok enteresan bir durum afedersin geğirmek gibi ben saskin saskin bakiyodum o yaparken

• Denemeden bişey diyemicem evlenirsek sorunu kökten cozeriz

0|0
    0|0
  • Oha a m k :D amından ossuran da bir seni gördüm :D hani anal ilişkide zort zort zort diye sesler duyuyordum ancak :D senin ki garip geldi ilk defa duydum amkakmasdaasdaa :D :D:D:D:D :D:

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok kotu birşey benimde başıma birkaç defa geldi.. hava o ama.

0|0
    0|0
  • Açtırıp içine hava aldiriyorsundur islaninca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olması normal

0|0
    0|0
  • Ay o sorun bende de var, osuruk sesi çıkıyor resmen, sekste başıma geldi, osurdum sandı çok utandım ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...