Vajina içi kaşıntısı?

Arkadaşlar 2 hafta önce erkek arkadasimla birlikte oldum, ilk birlikteliğimizdi ikimizin de ve o günden sonra vajina ici aşırı derecede kasinmaya ve kati beyaz küçük parçacıklı gibi akintılar gelmeye başladı. İçi çok kaşınıyor su zamanlar. Mantarsa nasıl anlarim?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• hepiniz saçmaladınız, yara iyileşirken zaten kaşınır, demekki senin yara biraz kötüymüş, bozduktan sonra bir hafta ilişkiye girilmez, siz devam ettiniz heralde?

1|0
    0|0
    • Bozdu ve 7 8 kez ard arda ilişkiye girdik.

• iiçne boşaldı mı? sperm olursa sürtündükçe merhem gibi bembeyaz lanetolası bişey oluyo sonra suya kepek dökülmüş gibi olur bögggg ama beyaz

Erkekler Ne Diyor 18

• Korunmasız mı girdin ilişkiye?

1|0
    0|0
  • mikrop kapmışsın mantar olur dr git

1|0
    0|0
  • eşek bilmediği otu yerse başı ağrırmış

0|1
    1|0
  • dediğin şey mantar , katı beyaz parçalar diyorsun kaşıntı diyorsun mantarı tarif ediyorsun

1|0
    1|0
  • Mantarsa anlayamazsın. Doktora başvurmalısın. Sperm denilen şey içerde kalmaz böyle akıntı kaşıntı da yapmaz o zaman ananız koltuğa oturamazdı az mantık oturtun. Hekime görün büyük ihtimalle mantar veya ufak bir enfeksiyon gibi.

1|0
    0|0
  • Candida Albicans söz konusu...
    yani mantar zaten...

en güzeli doktora gitmektir...

1|0
    1|0
  • Seninki ya mantar olmuş ya da o tadı aldığı için canın çekiyor

1|0
    0|0
  • Çocuk sana mantar bulastirmis

1|0
    0|0
  • Mantar oluşun kesin

1|0
    0|0
  • kesin mantar eerkek arkadaşında mantar varmış sana geçmiş, geçmiş olsun işin zor

1|0
    0|0
  • işedikten sonramı geliyor yoksa durduğu yerde mi?

1|0
    1|0
  • Google yaz bak

0|0
    1|0
  • Mikrop kapmışsın sanırım. Hijyene dikkat etmelisin bundan sonra.. Bir doktora görünmeni tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • mantar olmuşsun canım kaşınıyosa

0|0
    0|0
  • mantar veya intihap olabilir.

0|0
    0|0
  • Erkek. arkadaşının hortumdan hastalık kapmış olabilirsin.

AIDS. testi bile yaptir

0|0
    0|0
  • Erkek arkdaşın fahişeyle birlikte olmuş fahişeden ona geçmiş ondanda sana :)

0|0
    1|0
  • içine boşalmış olmasın o içinde kurumuş olabilir ve vajinanın ıslaklığı ya da idrarınla çözülüp beyaz ve katıya yakın bir şekilde akıyo olabilir

1|0
    0|0
    • 2 hafta önceki sperm hala akcak değil ya. İmkansız.

• belli mi olur sperm bu sonuçta çok şehvetl bir boşalmayla çok derinlere kadar erişebilir ve o günden itibaren o yolda yaşadığın ıslanma az ya da seyrekse bugüne kadar kalmış olabilir tabi bu bir ihtimal başka nedenleride olabilir ama öyle mantar olmaz diye düşünüyorum ya da krem filan sürdümü acaba az acılı bir süreç yaşaman açısından

Kızlar Ne Diyor 6

• Jinekologa gitsenize, ailene akıntımın rengi değişti kaşıntım var felan de eğer bahane arıyorsan, bakire kızlarda gidiyor jinekologa, en iyi teşhisi doktor koyar

1|0
    0|0
  • sanmiyorum erkek arkdasin daha önce iliskiye girmis ola bilir baskalariyla hastalik gecmistir 40 cesit hastalik bilinmekte günümüzde cinselikle bulasan

1|1
    0|0
    • O da kendini biliyor ben de. Yüzde yuz eminim ilk birlikteliğimiz oldu. Çok acemi

• Mantar kapmışsın

1|0
    0|0
  • Idrar yollarini usutmussun ayaklarini sicak tut melisa cayi ic gecer

0|0
    0|0
  • ikinizinde vajina içi kaşıntısı başladıysa durum ciddi

1|0
    0|0
  • Ondan bulasmıştr

1|0
    0|0