Arkadaşlar bir bakarmısınız 😞😞?

Sormaya çekiniyorum ama ben yeni Evliyim 5 gün oldu daha ama biz eşimle sadece 2 kere ilişkiye girebildik bende isteksizlik var nasıl Yenebilirim bu durumu? 😞😞

0|0
10|36

En İyi Erkek Görüşü

• Acilen bir uzmandan yardım alın prenses. Cinsel terapist, aile terapisti, ya da psikolog farketmez. Artık internet sayesinde konu komşuya bu tabu soruları sormanıza da gerek yok. Ankara'da iseniz yardımcı olabilirim...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• biz bir kez yapabilmiştik kutluyorum seni ilerde alışcakasın sakın sorun yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Bütün iş Eşinde biter.
    Onunla konuşma imkanım var mı

1|1
    1|1
  • bu biraz senden kaynaklı görücü usulu mu oldu ondandır daha önce cinsellik konuştunuz mu ya da ön sevilme falan oldumu? bide eşinle ilikiye direk başlama sevişin öpüşme ile başla sen ona sakso yap o seni yalasın sonra göğüslerini emsin sonra ilişkiye girin ben 5 yıldır evliyim 3 yaşında kızım var tecrübeye dayanarak yol katedersiniz

0|0
    0|0
  • durumu anlat bir süre ilişkiye girmeyin gerekirse 1 ay kadar daha sonra kafanda ki piskolojik baskıların bittiğini hissettiğin an tekrar deneyin

0|0
    0|0
  • Bence ortam yaratmali ya da esinin ortam yaratmasina yardımcı olmalısın. Ayrica kendini kasmayı bırakmalı ve olayları akışına bırakarak tadına varmaya çalışmanda fayda var. Fantazilerle de süsleyebilirsiniz. Bu olayin yeri hep ayni yer ve ayni zaman olmak zorunda da değil.

0|0
    0|0
    • Haklısınız ama olmuyor işte ne yapsak

• Ön sevişmeye daha fazla yer verin bazı bayanlarda istek sonradan gelebiliyor

0|1
    0|0
  • dur daha yenısınız

0|1
    0|0
  • Eşin bu konuda sana daha onem vermeli. Yani esin hazirlamali seni iliskiye.

1|1
    0|0
  • İstemeyerek de olsa onu hoşnut et kendini zevklendirmeye çalış ve yatakta olabilecek duygularını onunla paylaş zamanla aşarsın. Zaten çok istekli olmakta iyi değil bence.

0|0
    0|1
  • bu sorun sende degil onda ya deneyimsiz ya da bakımsız ya da penisi seni tatmin edecek kadar büyük degil ama sen elinde olanla zevk almaya bakacaksın

1|0
    1|0
  • Hersey zamanla takma kafana bıkarsın bile ;)

0|0
    0|0
  • İlk hafta yeni olduğu için canın yanmıştır ve çekingenlikten dolayı öyle olmuş olabilir düzelir

0|1
    0|0
  • tuaf bir olay evlenmeden önce mutlaka herkezin sevgilisi oluyor sevgiliyle iştahlı bir şekilde sevişirken insan eşine karşı nasıl iştahsız ola biliyorki_?
    + 5 günde 2 kere ilişkiye girmek yeni evliler için çok tanda çok az :))

0|0
    1|0
  • Zamanla alisirsin canin yanacak korkosunu haka uzerinden atamamissin :)

0|0
    0|0
  • Yenemezsin. sonradan olmuyor o dedigin. Umarim esin cok istekli degildir yoksa ikinizede yazik

1|0
    0|0
  • Yavas yavas olur. 6 ay gibi sureye ihtiyacin var

0|1
    0|0
  • İsteksizlik mi korku mu?

1|0
    1|0
  • tabi aldın tadını, içinde bir garip duygu istememen doğal, ama alışırsın ;) çekingen olmayın

0|0
    0|0
  • ilaç al bence azdıranlardan

0|1
    1|0
  • ön sevişmeyi uzun tutmayı dene

0|0
    0|0
  • eşin nasıl odamı senin gibi...

0|0
    0|0
  • Mes. aj at onerim olacak

0|0
    0|0
  • p*rno izle

0|0
    0|0
  • odaklanmanız gerekli. bir destek alabilirsiniz veya istek arttırıcı iyi olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • zamanla yenersin sadece zaman verin birbirinize

0|0
    0|0
  • takviye lazım

0|0
    0|0
  • birbirinize ve kendi fiziğinize zaman tanıyın aceleci olmayın anlayış sadece

0|0
    0|0
  • Ilk ilişkıden sonra ara vermek ıyı olur duzelir zamanla

0|0
    0|0
  • Acele etme zamanla rayına oturur.

0|0
    0|0
  • nasıl isteksizlik onu açıkla sevişiyorsunuz da mı devamı gelmiyor yani

0|0
    0|1
  • Durum çok vahim yanındaki adamın yerinde olmak istemezdim 😯😯

0|0
    3|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 9

• Zamanla alışırsın bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Bir yolu yok

0|0
    1|0
  • Zamanla aşarsın alkolü filan dene belki yararı dokunur.

0|0
    0|0
  • korkudan olabilir ama 5 gündede normal bence

0|0
    0|0
  • Eşin işini bilmiyor demek ki dicem de abazaları başıma toplamak istemiyorum...

0|0
    0|1
  • Çaresini bulursan bana da söyle.

0|0
    0|0
  • utanma mı var

0|0
    0|0
    • hayır

• Benim dar biraz

• canım 2 günde acı çok normal ama yeterki karşıdan sorun olmasın :)

• Zamanla olur takarsan daha kotu olur

0|0
    0|0
  • Alışırsın zamanla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...