Sürekli vajinal akıntı?

bir şeyden tahrik olmasam bile akıntım oluyor. beyaz renkli oluyor genelde. bazen şeffaf oluyor. iç çamaşarım sürekli ıslak oluyor. bide oruç tutuyorum oruçluyken akıntım oluyor mesela orucumu bozar dıye de cekınıyorum?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Orucunu bozmaz. akıntı olması sağlıklı olduğunu gösterir. vucudun dışarıya atması.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Orucu bozmaz vajinanın kuru olmaması için gereklidir bu sıvı günlük pedler bunun için var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hey masallaah 😂
    Çeşme olmuş akıyor

Saka bir yana da belki miyom vardir bir jinekolaga gorunmelisin bence

0|0
    0|0
  • yanlış anlama azgınlık bu

0|0
    0|0
  • zevk almadıktan sonra orucuna bişi olmaz, ama şevkle bakıp ıslanıyosan orucu zedeler. dikkatttt

akıntı olayı da iltihap felan bişi olmasın.

0|0
    0|0
  • Tahrik oldugun zaman islanman ile akinti farkli şeylerdir. Acilen bir doktora görün. Sağlık bu. Anlattigin şeyin azginlikla ya da zevk sivisi ile alakasi yok!!!

0|0
    0|0
  • Doktora git mantar olabilir ya da başka bir sıkıntı

0|0
    0|0
  • bir doktora görün belki bir rahatsızlığın olabilir enfeksiyon kaptırmış olabilirsin

0|0
    0|0
  • Hmm ilacin 19 c. m de

0|0
    0|0
  • oruç bozmaz. fakat bir doktora görünmenizde yarar var

0|0
    0|0
  • orucunu bozmaz korkma, eerkektw olsa mezi dermde sizde ne oluyo bilemedim :)

0|0
    0|0
  • Aynısı benim eski kız arkadaşımda da var herkesle beraber oluyor kız ateşi sönmüyor :)

0|0
    0|0
  • hastalık sevglımde oyleydi

0|0
    0|0
  • yok ama oruçlu iken istekli olma pek, o akıntın olan çamaşırlar nerde yıkamadım de?

0|0
    0|0
  • Bana göre Cinselliği düşündüğün bian o akıntı olduysa boy abdesti gerektirir. orucu bozup bozmadığı konusunda net bilgi sahibi degilim.
    Koskocaman günün yarısı aç kalmayı beceriyosun vücudunu dizginliyosun
    seni dünya da 2 şey gösterir
    Hiç bişeyin yokken gösterdiğin sabır.
    Herşeyin varken sergilediğin tavır.
    Vesvese den Allaha Sığın.
    Bu gibi aksilikleri veya düşünceler i yaşaman gayet normal.

0|0
    0|0
  • Sende sağlam abazaymışsın :D günlük ped kullan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Belki soğuktandır

0|0
    0|0
  • O akıntı namaz abdestini bozar o da çamaşırına bulaşırsa gusel için farklı bişe olması gerekir, akıntının olması da normaldir adet dönemi sonrası ya da hastalanınca rengi değişebiliyor

0|0
    0|0
  • Allah kabul etsin bende tutuyorum. Beyaz akıntının olması çok normaldir. Cinsellikle alakası yok

0|0
    0|0
  • olur arada vajina zaten hep ekıntılı olur mikrop kapmaması için

0|0
    0|0
Yükleniyor...