Eşimle birbirimizi traş ederken ben onunkini biraz fazla kestim benle konuşmuyor ne yapmalıyım?

garipsemeyin ama bunu çoğu kişi yapıyor. Eşim ve ben birbirimizi traş etmeye karar verdik nasıl olsa görmediğimiz bir şey yoktu karşımızda. Şunu samimiyetimle söyleyebilirim ki kendi ağdacımdan daha iyi alıyor eli çok hafif. Neyse o aldı sıra benim onun tüylerini almama geldi. Jileti biraz fazla mı batırdım bilmiyorum beceremedim kanamaya başladı beninkinin aleti. Bu tabi ağız dolusu küfür etmeye başladı bana bende haksız olduğumu bildiğim için hiç ses etmedim.1 hafta olacak neredeyse adam gibi konuşmuyor benle napiyim ben bu adamla ya?

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanım hata yapabilirim diceksin. yolun başında böyle kesersen kim bilir ilerde bana daha nasıl küsersin de. Özürdilerim dedim sana diceksin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kendi temziliğinizi kendiniz yapamıyor musunuz :)

0|0
    0|0
    • daha kısa sürer diye böyle bir şey deniyelim dedik :D

• yok yapmayın ya kendisi yapsn :D

Erkekler Ne Diyor 24

• gillette mach 3 turbo kulllanın... asla kesemeszsin bir yerini...

1|0
    0|0
    • teşekkürler jilet önerisi için

• hahahah

0|0
    0|0
  • Bindigin dali kesmissin

1|0
    0|0
  • öldürsen daha iyi

0|0
    0|0
  • nasıl izin vermiş jilet boru değil ağdaya benzer mi jilet kesiği cam kesiği gibidir adama iz bıraktın la hahahah seni aldatsa haklı adam :D

0|0
    0|0
  • ya herkez kendi kesse ya adamın şeyini koparacan ondan sonra sende bidaha kalacan öylece, biraz seksi giyinde azdır adamı :) ozaman barışırsınız

0|0
    1|0
  • Opeyim gecer de ve basla opmeye canim dayanamaz :)

0|0
    0|0
  • kesersen adamın çukunu ağlar konuşmaz tabi, bak o ne kadar nazik yapmış

0|0
    0|0
  • Uyurken gir yorganın altına uyandır küçüğü oral yap hoşuna gider

0|0
    1|0
  • yaraya merhem sür.

0|0
    0|0
  • Öp geçer

0|0
    0|0
  • abartmıs

0|0
    0|0
  • demedın mı nerden biliyım ben traş etmesini felan diye bde o nasıl bastırma oyle :D

0|0
    0|0
    • uu beybi bene bir hareketlenme oldu dedim ve ortalık kan revan :D

• abartmayın be kemiğine kadar kesmedik herhalde :D

• Kan revan diyon o uuzden dedim kesikten bisey olmaz ya kocan cok buyutmus bana kalirsa

• Komple kes konuyu kokten kapatın

0|0
    0|0
    • bindiğim dalı kesmem kesemem olmaz

• Fazla buyutuyo ya sen ıstermıydın kesmeyı ınsanlık halı olabılır

• canı çok yandı herhalde bebişimin ://

• Kusura bakma kocan tam bir odun

0|0
    0|0
  • sen ona biraz daha sık ilişki teklif et üstününe birde saxo ve anal düzelir aranız ;)

0|0
    1|0
  • Cilve yap at yatağa. d

0|0
    1|0
  • Yazdim deftere; guzel fantezi...

0|0
    0|0
  • Öp de geçsin 😊

0|0
    0|0
  • oha yani iyi olmuş bence bidaha yaptırmaz yani bu me ya

0|0
    0|0
  • O onun hayatı l*n nasıl kanatırsın beceriksiz karıı salak karılar.

0|0
    1|0
  • Abartış ama o da ha,1 hafta. Amma kıymetliymiş, bizimkide kesiyo ses etmiyoruz.

0|0
    0|0
    • ya işte anlamadım bende :/moraller bozuq

• Bende evliyim ama böyle bir şey düşünmedim açıkçası.. diyelim yaptınız ama küsecek bir konu yok bence

0|0
    0|0
    • bence de sadece canını acıttım bilmeden :/

• Kari kocasınız bunda abartılacak bir durum yok ki

Kızlar Ne Diyor 4

• Guven meselesi gibi geldi bana. Hani bak sana elinde jilet en kiymetlimi uzattim sen kestin diye guveni sarsilmistir.
    Ozel jiletler var ya hani koruma bandi olan, onlardan kullanin bari. Istesen de kesemezsin onunla cunku

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ama isteyerek yapmadım. onun en hassas kısmına neden zarar vereyim ki :D bindiğim dalı kesmem zaten öyle biri değilim. dur bunu diyerek ikna edebilirim sanırım... gerçi bana bir daha yaptırmaz

• Boş gereksiz gibi davranmış umursama boşver

0|0
    0|0
  • Malmısınız kızım ya.

0|0
    0|0
  • Ben şahsen eşim den utanirdim kıllı kıllı orami açmaya. Ve bu ASLA Normallestirecek birşey değil. Sizin Nerede bunu görüp uyguladığınızı bilmem fakat bunun bir fetishism olduğunu bilmeni isterim 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...