Analdan sonra problem yaşayan oldu mu?

Anal seks sonrası ne gibi problemleriniz oldu kızlar pişman olan bir daha yapmam diyen var mı yoksa sorun yok devam mı?

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Anal hem çok günah hemde çok canın yanar ileride de sağlık problemleri ile karşılaşırsın. Zevk alacağını da tahmin etmiyorum

0|1
    1|3

En İyi Kız Görüşü

• çok zararlı sakın deneme ben 1 kez eşimin zoruyla denedim 3 gün oturamadım ve çok acı çekiyo kızlar tavsiye etmem

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 21

• Anal seks pişmanlıktır, kılcal damarlarından biri hasar görürse o büyük kanamayla arkadaşının evinden totondan kanlar çıkarak hastaneye gidebilirsin
    Daha birsürü sorun çıkartır ama yazmaya üşeniyorum nasıl olsa kafaya koymuşsun vercen

0|2
    0|1
    • Kafaya koymadim bir an karar verip sonra sağlığımı düşünüp vazgeciyorum buraya da kızların sorunlarını okuyup iyice aklımdan çıkarmak için yazdım tabi kizlar yazarsa

• Zaten sen zevk almayacaksın elin oğlunun şeyinin keyfi için neden sağlığını riske atasın kafanı topla

• Anal hiç yapmadım yapmam da. Tam bir pislik.

0|0
    0|0
  • Herşeyin fazlası zarar.

0|0
    0|0
  • Eski bir kiz arkadasım memnundu benden. Benden sonrasi icin denememiştir eminim. Yani partner onemli

0|1
    0|1
  • no problem hacı, burundan kulaktan falan her boşluktan devam edin..

0|1
    0|1
  • sende durum nasıl :) ?

0|0
    0|1
  • acısada öldrmez ;)

0|1
    0|0
  • hep can yaktığını duyuyoruz, hiç sevmem oradan yapmayı günah günah

0|0
    0|0
  • Yapmak mi istiyorsun?

0|0
    0|1
  • sen devam et alıştın heralde :)

0|0
    0|0
  • 😕😕😕 hak yolu değilde b*k yolu

0|0
    0|1
  • Eski sevgilim sürekli altina kaçırdığını söylüyordu

0|0
    0|1
  • devam foloş olana kadar

0|0
    0|1
  • koku sıkıntısı var

0|0
    0|1
  • yapma bencekız arkımla denedım ıyı olmuyor

0|0
    0|1
  • şimdi biraz b*k muhabbeti olacak ama kabız olduğunda neler hissediyorsan aynılarını hissedeceksin.

0|0
    0|1
  • Genelde anal yaptığım kızlar gene gelip istediler üslubunu bilen biri denk gelirse acımaz canın :) Ama çok günah.)

0|0
    0|0
  • Yavrum göttenmi çaktırıyorsun?

0|0
    0|1
  • ANANIN AMI OLDU

0|0
    0|0
  • bence yapma büyük günahlar arasında amel defterin kapanıo yapacaksan düz yap ters ne be

0|0
    0|0
  • Bağırsak bir yırtılsın o zaman görürüm ben sizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...