Arkadaşlar doktora gitmek istemiyorum utaniyorum?

Nerdeyse 2 haftadir akintim oluyor ve her gün iç camasiri değiştiriyorum degistirsem bile çok kotu kokusu geliyor burnuma banyo vs yapinca anca geciyor dünde kan geldi çok az regl oldum sandim ama değilmişim bugün tekrar akintim oldu ve gene çok kotu kokuyor doktorada gitmek istemiyorum akintim oluyor kokuyor mu diyecem :( Basina gelen var mi böyle bu nedir korkuyorum da ya

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Doktor sonuçta , bunda utanılacak bir durum yok. onların hipograt yeminleri var unutma :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O enfeksiyon ilerlerse doktor utancından daha ciddi sorunlarla karşılaşabilirsin, haberin olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ne olduysa diyeceksin doktora ayıp bişey değil.

1|0
    0|0
  • enfeksiyon kaptırmış olabilirsin ihmal etme doktora git utanılacak bir durum değil sonuçta ihmal edersen büyük sorunlara yol açabilir

1|0
    0|0
  • doktordan utanılmaz git bnce

1|0
    0|0
  • buraya yazdıklarının hepsini git doktora da söyle utanacak bir şey yok seninle aynı kafada değiller

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun enfeksiyon kapmış olma ihtimaliniz var. basit bir idarar testi ile ilaç yazılıtr

1|0
    0|0
    • Kendi imkânlarimla geçirebilir miyim? Laaser oluyorum acaba ondan mi kaynaklanıyor

• bence dr gidin nasit bir sey mi önemli bir sey mi test de belli olur. sağlık ocağına gdin ayakta muayene olur

• Koku varsa mantar arkadaşım doktor açıp bakmaz bile sen söyledikten sonra

1|0
    0|0
  • iltihap, mantar felan olabilir gitmen gerek.

1|0
    0|0
  • Doktora git ya riske atmaya değmez :/

1|0
    0|0
  • mantar doktora gitmeden geçmez

1|0
    0|0
  • tıpta utanma yoktır.

1|0
    0|0
  • Bayan doktordan randevu al git tıpta ayıp yoktur sende varsa bilemem :)

1|0
    0|0
  • içerde iltahap vardır acil doktora gitmen gerekli

1|0
    0|0
  • Hepimiz doktora gidiyoruz cekinme herkeste olan seyler

1|0
    0|0
  • İltihap kapmışsın sana doktor göründü vakit kaybetme randevu al yarına

1|0
    0|0
  • b*k gibi kokarsın işte öyle * senin gibi kızlar yüzünden soğudum cinsellikten o koku varya gençler boktan bile daha kötü * :(

1|0
    0|0
  • iltihap vardır koku ondan oluyordur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Alışkın doktorlar, tıpta utanma olmaz. Rahatsız isen git muayene ol, işleri bu onların

1|0
    0|0
  • İntim jeli al eczaneden ben onla yıkıyorum

1|0
    0|0
  • Tıp ta ayıp olmaz. DOKTORLAR KURULU.

1|0
    0|0
Yükleniyor...