Kızlık kontrolü?

Arkadaşlar ben kızlık kontrolü yaptırmak istiyorum yani duruyor mu durmuyor mu baktırmak emin olmak için
jinekologa gitmeye utanıyorum Nasıl olucak anne baba imzası falan gerekiyor mu?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette gidebilirsin..
    bu gayet normal bir durum.
    ve bunun için kontrole giden tanıdığım çok arkadaşım oldu..
    fakat bunu bir erkeğe kendimi el değmemiş ve ambalajlı vaziyette sunucam zihniyeti ile yapma..
    illa kızlık zarı isteyen erkek varsa gitsin..
    şişme bebek alsın kendine..

0|0
    0|0
    • çok güzel söylüyorsun ama işte bizim milletde genel zihniyet bu

• Ben de korktum şüphelendim gideyim dedim :(

• bence böyle şeylere hiç lüzum yok..
      anal ilişkiyide kesinlikle tavsiye uzun tedavi süreçleri gerektiren fiziksel rahatsızlıklarada yol açabiliyor..

Erkekler Ne Diyor 11

• 18 yaşından büyüksün diye umuyorum gerekmez anne baba imzası, o doktor alışıktır böyle şeylere utanmana gerek yok git yüzlü yüzlü acaba kız mıyım değil miyim de :)

0|0
    0|0
  • Özele gitmen iyi olur.

0|0
    0|0
  • takıldığın şeye bak

0|0
    0|0
  • baba imzası derken, 18 den küçüksün sanırım

0|0
    0|0
  • yok gerekmez bence

0|0
    0|0
  • hiç te öyle bşy gerekmez git kendin doktora derdini anlat , gizli tututlmak zorunda

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmediysen bişey olmamıştır ne diye gidecen ki

0|0
    0|0
  • içeri giriş olmadı ise kontrole gerek yok giriş varsa sorun

0|0
    0|0
    • ya aslında şöyle ki sözlümle anal yapıyoruz ilk zamanlarında 3 ilişkide kan geldi 2 sinden arkadan olduğuna eminim. ama bir tanesinden emin olamıyorum.

• kız olup olmadığını bilsen ne olacak giden gitmiş zatan kızsan kızsın zaten

• analdan tatmin oluyomusun?

• seks yaptıysan neyine kontrol ettiricen

0|0
    0|0
  • anne babana sorsana bunu :)

0|0
    0|0
  • 18 yaşında isen kendin gidebilirsin. 18 dediğimde 18'e girdiysen değil 18 bittiyse yani bugün 15.10.2015 bu durumda 14.10.1997 tarihi ve öncesi doğumlu olman gerekiyor.

bu arada neden bu merakın? ilişkiye girdiysen %90 bozulmuştur.

0|0
    0|0
    • anal ilişkiye girdim 3 sefer kan geldi. 2 sinden arkadan olduğuna eminim ama bir tanesinden değilim

• bu arada cinsellik anlayışını sorgulamak istemiyorum ama anal ilişki uzun vadede ciddi sorunlara sebep olabilir. dışkı tutamamak bunun en hafiflerindendir. kolon kanseri ise anal ilişki yaşayanlarda en yaygın görülen kanser türüdür. tedavi edilirmi evet edilebiliyor (erken teşhisle) lakin öyle yaşamak gerçekten zor. birazda biz doktorlar bu yüzden anal ilişki cinsel birleşme yöntemi değildir deriz. dikkat edersen masturbasyon vs. gibi yöntemlere lafımız yoktur çünkü tek zararı erken boşalma. başkada bir sıkıntısı yok ama anal ilişki condom kullanılmadığında erkeğede zarar ama kadına zararı daha fazla.

• anladım. evet bunları daha önce de duymuştum. Zaten bende artık istemediğim için kontrole gitmek istiyorum. her şeye sil baştan başlamak için. Umarım sizin gibi bir doktor çıkar karşıma teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• neyin kafası bu her turlü bakıre deilsın. anal yapmıssın bı de emın deilim diyo ya. insallh o zar da delinmistr. ki kan geldyse kontrole bile gerek yok. gitmstir zaten. paran bosa gitmesin bosver

0|0
    1|0
    • Ben yargılaman için sormadım. Yinede sağol

• Tamam doğru ama ne kadar pişmanım bilemezsin ki

• sevindim pisman olmana. zaririn nersinden donersen kardır :)
      umarım tekrarı olmaz

• dunde sey okumustum devlet hastaneler yapmıyomus

0|0
    0|0
Yükleniyor...