Kizlik zarim hakkinda bir bakarmisiniz?

Arkadaslar ben nisanliyim cinsel iliskiye girmedim fakat herkes gibi benimde cinsel duygularim var karsimdaki insandan cok etkileniyorum elbette ama dindar ve tutucu bir aileye sahibiz iliskiye girmek icin evlenmeyi uygun goruyoruz. Cok uzattim biliyorum ama sorumu sorayim ben i biseylere surtunerek masturbasyon yapiyorum arada bu genellikle banyo oncem olur ve havlumda dun kan lekesi gordum adet zamanimdanmi emin degilim acaba bozulmus olabilirmi. Evet bozuladabilir fakat vajinama parmagimi bastirinca agrili bir his var bu zarim oldugunumu gosteriyor biyerde okumustum ne yapacagim.. Nisanlim cok hassas bu konuda beni evlenince muayneye goturmeye kalksa bosanmayi bile dusunurum sanki yardimci olur musunuz. Simdiden tesekkurler.

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• kadındoğum druna gidip muayene ol

0|0
    0|0
    • Baya bir korkuyorum ve utaniyorum

• korkma.. utanmanada gerek yok onlar bunları danısmamız ıcın varlar zaten... içeriğini anlatmana gerek yok kızlık kontrolu ıcın geldım endişem var kontrol edebilirmisiniz dersin.. belkide sadece zedelenmiştir çünkü kolay kolay yırtılacağını sanmıyorum

• eig için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 19

• Diyelimki zar yırtılmadı ama esnek ve evlendikten sonrada kan gelmedi o zaman ne olacak? boşayacakmı? şimdiden bu tür konuları önceden konuş bence. Namus sadece zardan ibaret değildir. Öncelikle bilinçli olmak gerekir. soruna gelince muhtemelen tahriş olma durumu söz konusu. İçin rahat değilse dr a gitmende fayda var.

0|0
    0|0
  • içine bir şey sokmadıkça bozulmaz... çok zor..
    vajinanın ağrıması mast yaptığın içindir... bozulduğu için ya da sağlam olduğu için değildir...
    regl den olabilir.. takma kafana...
    evlendiğinde kocan sana inanmazda muayene götürürse boşan gitsin bence sana güvenmeyen inanmayan bir insanla hayat geçmez...

0|0
    1|0
  • Bir dakika şunu merak ettim siz zinayı tutucu bir aileye sahip olduğunuz için mi yapmıyorsunuz yoksa ALLAH'tan korktuğunuz için mi anlamadım :S

1|0
    0|0
    • Tutuculuktan ne anliyorsn dolayli olarak zinadan Gunahtan kaciniyoruz zaten

• Sen nediyorsun değişik :D

• Ne dediğimi anlaman için Kur-anı okuman lazım fakat size ağır gelebilir orada görecekleriniz: )

• bakamam utanırım

0|0
    0|0
  • vajinana parmağını bastırınca yırtılır asıl öyle saçma kontrol yöntemi mi olur. şimdi tutucu bir aileyiz diyorsun önemli olan hiçbir erkekle ilişki yaşamaman, yırtılsa bile bunu nişanlına söylersin inanmıyorsa zaten aranızda bir problem var demektir

0|0
    0|0
    • Ya endiselerimde konuyu actim esnekse veya ne bileyim ben zarar vermissem nolcak diye bozulurum trip bile atarim belki. Konusmam senle. Kanicak mecbur. gibi kotu kotu seyler soyledi. Bende onemsiyorum ama sucsuz yere olursa mahvolurum

• suçsuz yere değil boş yere mahvolursun hiç umursama zaten öyle diyen insanı kan çıkmasını çok istiyorsa vur ağzının üstüne çıksın kan

• Bence havluyu fazla sürtüp tahriş etmişsin.
    Parmak uçlarınla yapsana klitrosini parmak uçlarınla okşaman yeterli olacaktır

0|0
    0|0
  • Bozulsa çığlık atardın ve acıdan duramazdın :)

0|0
    0|0
  • dert etme bişey yok...

0|0
    0|0
  • canım içine bişey sokmadıysan hiçbir şekilde bozulmaz

0|0
    0|0
  • Ya Bişe olmaz

0|0
    0|0
  • İçine bişi girmediyse sorun olmaz

0|0
    1|0
  • seven boşanmaz

0|0
    0|0
  • evlenemden git kendn baktır

0|0
    0|0
  • Bence kolay kolay bişey olmaz içeri giren olmadan

0|0
    0|0
  • için ebişey ğirmei ise zorlamıssındır o yuzden kanamıştır

0|0
    0|0
  • Yok ya bozulmamış tir tahriş olmuştur

0|0
    0|0
  • korkma bişey olmazzzzz

0|0
    0|0
  • tahriştendir belkide sürtünmeyle bozulmazki.

0|0
    0|0
    • Bastirilsa bile mi

• içeri kalın bir cisim 4 cm ye kadar girmedigi taktirde bozulmaz. vajina hassas oldugu için havluda sert oldugundan yeni temizlik yapysanız tahriş edip kanamıştır ne kadar kan vardıki.

• sadece sürtünerek boşalmak kızlık zarına zarar vermez ama bastırınca acı duymuş olman da kötü bir işaret. yeni bozulma sonrası o şekilde bir acı oluyomuş çünkü. parmağını sokmadığına falan emin misin?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• madem şüphen var aklına takılmasın doktora git derim

0|0
    0|0
  • tam olarak neyi öğrenmek istiyorsun canım?

0|0
    0|0
Yükleniyor...